Saç Bakımı

Yılan Yağı Saç Bakımındaki Etkileri

Yılan Yağının İçeriği Nedir?

Bugün bu yağı sunan birkaç marka var, ancak bileşime dikkat edin! Gerçek yılan yağı, faydaları için seçilmiş 8 farklı bitkisel yağdan yapılır. Bunlar arasında Hint yağı, tatlı badem, avokado, argan, susam, hindistan cevizi, ayçiçeği yağı içermesi gerekir. Daha iyi bir sonuç elde etmek için tüm bu yağlar organik, % 100 doğal ve soğuk preslenmiş olmalıdır. Saç bakımı için daha fazla yağ gerek yok sadece yılan yağı yeterlidir.

Yılan Yağı Saç
 Yılan Yağı Saç

Yılan Yağının Faydaları Nelerdir?

Kobra yağı olarak da adlandırılan bu olağanüstü ürün hasarlı, kırılgan, donuk veya kuru saçlar için idealdir. Hint yağı varlığı sayesinde büyümeyi destekler ve hasarlı saçı onarır. Yılan yağının faydaları nelerdir derseniz genellikle saçı uzatmaktır diyeceklerdir fakat kırılmasına karşı direnç oluşturur.

Yılan Yağı Saç Tatlı badem ve avokado yağı yardımı ile saçı besler. İyileştirici ve nemlendirici özellikleriyle tanınan argan, saç telini tıpkı susam yağı gibi UV ışınlarından korur. Son olarak Hint yağı, saç güçlendirir parlamasını sağlar Ayçiçeği kafa derisini temizler . Bu içerikler bazen zeytinyağı, hardal, beyaz sandal ağacı gibi başkaları ile değiştirilir. Her durumda, bu farklı elementlerin sinerjisi yorgun saçların canlanmasını sağlar.

Saç Dökülmesi Nasıl Tedavi Edilir?

Yılan Yağı Saçta Nasıl Kullanılır?

Fas ve Orta Doğu’da nesillerdir kullanılmıştır. Tamamen vegan ve doğaldır, aynı zamanda güçlendirici, koruyucu ve hacim verir. Tüm saç tipleri ve kafa derisi için kullanıma uygundur. Saç bakımı için mükemmel bir üründür.
En iyi koşullarda test etmek ve güzel saçlara sahip olmak istiyorsanız, bütün kafa derinize uygulayın ardından saç derinize masaj yapın.

Yılan Yağı Saç
 Yılan Yağı Saç

Sonra başınıza ılık bir havlu koyun ve yirmi dakika kadar beklettikten sonra şampuanlayıp iyice durulayın. Saçları özellikle zarar görmüş olanlar, bir gecede yılan yağı ile bırakabilirler. Uyandığınızda saçlar daha parlak ve taze olacaktır.

Bu işlemi ayda bir hatta iki haftada bir tekrarlayabilirsiniz. Zamanla saçınız esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazanacaktır. Yılan yağı nasıl kullanılır anlattık, hasarlı saçlar için iki haftada bir, normal saçlar için ayda bir uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu