Saç BakımıÖzel Günler

Yeni Nesil Gelin Başı Modelleri

Gelin Başı Modelleri

Gelin başı modelleri, yeni nesil gelinler tarafından merakla araştırılan ve bir türlü karar verilemeyen bir durum halini almıştır. Artık bembeyaz gelinliği giymenize ramak kaldı ve siz hala bir saç modeline karar veremediyseniz tam da doğru yerdesiniz. Endişelenmeyin Bu yazıda yeterinde saç modeli türleri var. Cesur güzelliğiniz ile hem çılgın hem sade modellerine mutlaka göz atın deriz. Kendinizi gelin saçı modeli seçerken bulduysanız, bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Düğün saçı için çok zahmete girmeden ve rahat bir stille partnerinize yeşil ışık yakmak ve gecenin ışıldayan yıldızı olmak istiyorsanız burada gelin başı modelleri için her türlü tarz mevcut.

Gelin saçları çeşit çeşit değişmekle birlikte en revaçta olanları topuz gelin saçı, dağınık saçlar, açık gelin saçı trendleridir. Gelinliğiniz ile uyum sağlayacak bir saç stili seçmeniz, farklı tarzınızı bu özel gecede de yansıtmanız için geç kalmayın. Yeni Nesil gelin başı modelleri birbirinden farklı tarzlarıyla, en özel günlerinde bile tarzlarını yansıtıyor ve akılcı modellerle kendilerine farklı bir tarz uydurmayı başarıyor.

Gelin Başı Modelleri

Gelin Başı Modelleri

Örgü saç modelleri, dağınık saç modelleri gibi pek çok saç tasarımlarına kadar birçok farklı tarzda ve kuaföre gitmeden kendi imkanlarınızla yapabilirsiniz. Eğer sen de evleneceksen ve düğünün yaklaşıyorsa yeni nesil gelin başı modelleri başlıklarına göz atmanı tavsiye ederiz. Gelinler çok iyi bilir ki her ağızdan bir ses çıkar. Herkes farklı şeyler söyler. Düğün stresi yetmezmiş gibi bir de saçını şöyle yap, makyajını böyle yap, gelinliğin nasıl olacak gibi birçok problem ile kafanızı karıştırabilirler. Hiç kimseyi dinlemenize gerek kalmadı.

Elbette çevrenizin de fikrini alın ama sizin fikriniz her şeyden daha önemli. Buradaki tasarım harikası saç modellerinden sonra sizin de kafanızda net bir şeyler oturacaktır. Gelinlerin en büyük kaygılarından biri de gelin başı için kuaför seçimidir. Kuaför saçlarımı iyi yapar mı endişesi ve kuaför hayalimdeki saçı yapabilir mi? Her şeyden önce bütçemi aşar mı? Zaten düğün başlı başına bir masraf iken bir de kuaför masrafları da cabası. Bu yüzden evde kendiniz de gelin başı modelleri saç stillerinden birini seçerek yapabilirsiniz. Özellikle yeni nesil gelinler bu konuda çok maharetli. Hem eşlerinin cebini düşünüyor hem de çok abartlı olmak istemiyorlar.

Saç Modeli

Çiçekli Tasarım Saç Modeli

Bu çiçekli tasarım saç modeli tam da size göre. Çiçekleri saçlarınıza dağınık bir şekilde yerleştirdikten sonra saçlarınızı serbest bırakabilirsiniz. İster uzun, ister kısa ister kıvırcık saçlarınız olsun. Hiç fark etmez. Siz bu model ile çok tarz görüneceksiniz. Gelin başı modelleri arasında bu öneriyi yerine getirmek için fazla beklemeden çiçek modelini seçmeye başlayabilirsiniz.

Açık Saç Modeli

2021’in saç trendlerinde doğallık ön plana çıkmaya başlamıştır. Sen de düğününde zarif ve dalgalı saçlar istiyorsan bu saç aksesuarı ile açık saç modeli yaparak harika görünebilirsin. Saçlarında ombre ve balyaj varsa mutlaka dalgalandırmayı unutmamalısın. Bu model hem düz saçta hem de dalgalı saçta harika duracaktır. Düğün dünü saçlarınızın ışıl ışıl görünmesini istiyorsanız mutlaka öncesinde saç bakımı yapmanızı öneririz. Gelin başı modelleri için saçların bakımlı olması, en saç şekli kadar önemlidir. Sonuçta düğününüzde cansız görünen mat saçlar istemezsiniz değil mi?

Salaş Saçlar

Eskiden kalan sıkı topuzlar, binlerce saç tokası, jöle, sprey derdi artık kalmadı. Gelin başı modelleri, yeni nesil gelinler rahatlıklarına düşkünlükleri ile düğünlerinde bile salaş saçlar yaparak tarzlarıyla dikkatleri üstlerine çekmeyi başarıyorlar. Doğal görünen saçlarla salaş saç modelini, arkadan örgü yaparak ve saçlarını dalgalandırarak yapabilirsin. Seçeceğin doğru bir taç ile zarif görünüm kazan ve gecenin en zarif gelini ol.

Saç Aksesuarı ile Topuz Model

Taşlı saç aksesuarları 2021’in trenleri arasında başköşede yerini almaya başladı. Bütün davetlilerin dikkatini çekerek gecenin yıldızı sen olmak ister misin? Gelin başı modelleri için unutmaman gereken bir şey daha var. Saç aksesuarını sakın düğün gününe bırakma. Çünkü istediğin saç aksesuarını bulamadığında çok fazla üzülebilirsin ve en güzel gününde bu eksiklikten mahrum kalmak ve böyle bir şey olmasını istemezsin. Saç aksesuarı topuz model ister kuaförüne yaptır ister evde yaptır. Ama bozulmasını önlemek için saçlarına sprey sıkmayı unutmamalısın.

Gelin Başı Modelleri

Örgü Saç Modelleri

Gelin başı modelleri için düğünde abartısız ve klasik bir saç modeli denemek istiyorsanız, ilk önerimiz kesinlikle bu saç modeli olacaktır. Saçlarını açık bırakıp yarım taç şeklinde örgü yaparsanız sade ve masum bir görünüm kazanacaksınız. Romantik bir gelinliğiniz varsa bu saçı çiçeklerle süslemeniz size ayrı bir hava katacaktır.

Bohem Gelin

Hey Bohem gelinler! Buraya gelin. Gelin başı modelleri içerisinde harika bir saç stili ile karşınızdayız. Son zamanlarda düğünler her şeyden fazla ön planda tutulmaktadır. Özellikle gelinlerimiz fiziksel olarak çok özen göstermek zorunda kalıyor ve çok güzel olmak istiyorlar. Kendinizi farklı hissediyor ve düğününüzde de bu tarzı yansıtmaya devam etmek istiyorsanız bu örgüyle dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kesin. Bir bohem gelin olarak Özellikle saçlarınızda ombre ya da balyaj gibi işlemler var ise saçlarınıza hafif dalgalandırarak daha havalı bir görünüm kazanabilirsiniz.

Düğünde ön planda olmak isteyen gelinler her şeyleriyle güzel olmak ve dikkatleri üstünde toplamak ister. Bu konuda gelinliğinden ayakkabısına, gelin başı modelleri saç modelinden saç aksesuarına, düğünün nerede yapılacağı, düğünde hangi yemekler dağıtılacağı, hangi ikramlar yapılacağı ve hangi şarkı çalınacağı… Daha birçok şey. Saç modelinize karar verdikten sonra bir de ayakkabı ve aksesuara da karar vermeniz gerekecektir. Öncelikle Salon düğünü için saçlarınıza aynı ağırlık ve zerafetten katmak ama yine de tarzınızdan ödün vermek istemiyorsanız yine yeni nesil bir saç modelini sizin için bulduk. Bu saç modeli örgüyle çerçevelenmiş topuz modelini spreyle sabitleyerek gecenin sade ve güzellikler kraliçesi gelini olabilirsin.

Gelin Başı Modelleri

Ama örgü modelinde daha da abartıya kaçmak istiyorsanız mutlaka aşağıdaki modeli denemeniz gerekiyor. Özellikle de gelinlik modelleri arasında yakası kapalı olan gelinlik modellerine oldukça fazla yakışacak olan abartılı örgülü topuz modeli ile saçlarınızın abartılı görünmesinden korkmayın. Bu gece sizin ve istediğiniz her modeli deneyebilirsiniz.

Sonbahar aylarına yaklaşmışken de düğünlerini bir sahilde hayal eden genç kızlar için harika modelleri derlemeye devam ediyoruz. Gelin başı modelleri arasında irili örgü modelleri yine yeni nesil gelinlerin tercih edeceği bir model haline gelmiştir. Farklı iri örgülü saç modelini kendiniz de evde yapabilir ve kuaföre o kadar para dökmenize gerek kalmayabilir.

Yine de karar verdiğiniz modele göre çevrenize ve arkadaşlarınıza danışarak daha iyi fikirler edinebilirsiniz. Eğer ben gelinlik saçımı kendim yapamam diyorsanız tabii ki işi profesyonelce yapan bir kuaföre gitmeniz sizin için daha iyi olacaktır. En güzel gecenizi mahvetmeye gerek yoktur.

Kim Kardashian boksör saç modelini de meşhur etti ve gelinler bu modeli çokça tercih ediyor. Ayrıca çılgın gelinler, kimsenin ne dediğini takmaz! Gelin saç modelleri arasında karar vererek saç modelinizi evde yapmaya karar verdiyseniz erken saatlerde bu işi çözerek diğer aşamalara geçmelisiniz. Ama evde yapamıyor kuaförde yaparım diyorsanız kuaförünüzü de düğün gününden önce seçmeniz ve randevu almanız gerekmektedir. Çünkü aynı gün kuaför bulma konusunda sıkıntı yaşamamanız gerekir.

Her şeyi yazdığımıza göre kararı size bırakıyoruz. Yeni nesil gelin olmak demek bunu gerektirir. Yine de araştırmalarınızı yapın, sitemizdeki yazıları okuyun ve düğüne dair eksik kalan veya merak ettiğiniz bir şeyler varsa onu da hafızanıza ekleyin. Mutluluklar dileriz Yeni Nesil Gelinler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu