Hızlı Kilo Verme

Yağ Yakan Zayıflatan Yiyecekler

Yağ Yakan Zayıflatan Yiyecekler Tüketerek Göbek Yağı Eritmek

Bir dizi egzersiz ve saatlerce oruç tuttuktan sonra bile, yağ yakan yiyecekler tüketmeliyiz. Bu sayede kilo verme hedeflerinize tam olarak ulaşabilirsiniz.
Size lezzetli bir meyve suyunu yudumlayarak o göbek yağından kurtulabileceğinizi söylesek? Bu doğru. Salatalık ve maydanozla yapılan bu yeşil su, kilo verme yolculuğunuzu hızlandırabilir ve düzenli tüketildiğinde mucizevi sonuçlar verebilir.

Yağ yakan yiyecekler
Zayıflatan Yiyecekler


Göbek düzleştiren yiyecekler olan salatalık-maydanoz suyu zindelik dünyasını fırtınaya soktu ve her gün yatmadan içmenin mide çevresindeki şişkinliği bir sihir gibi azaltabileceğine inanılıyor.
Göbek yağı eritmek artık çok kolay. Her yiyecek aynı kaloride değildir. Bazı gıdaları tüketmek hem az kalori sağlar hem de yağ yaktırır.

Göbek Eriten Detoks Suyu

Kilo vermek için ter dökmemiz ama yine de gitmeyi reddeden inatçı karın yağlarıyla mücadele etmemiz ürkütücüdür.
Beslenme alışkanlığının düzensiz olması ve aşırı kalorili yiyecekler tüketirken dikkatli olmalıyız. Karnımızı çevreleyen o yağ birikintisi, tüm lezzetli yemek kaçışlarımızı anımsatıyor.

Zayıflatan Yiyecekler
Zayıflatan Yiyecekler


Bu yağlı ve şekerli yiyeceklerin tadına bakarken mutlu olduğunuzu biliyoruz. Elbette bu sağlıksız yiyecekler kalbimizi sevinçle doldururken, karnımızı da yağ katmanlarıyla doldurmaya devam etmiştir. Dolayısıyla hepimiz ondan kurtulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz.


Zayıflatan Yiyecekler ile hızlı kilo verirsiniz. Ama öncelikle beslenme alışkanlıklarınıza bir düzen vermelisiniz. Yağ tüketmek elbette vücudumuz için sağlıklı bir besindir.
Fakat beslenme düzensizliği ve fazla yağ tüketmek istenmeyen kiloların habercisidir. Bu durum da istenmeyen bir vücut demektir. Vücut ölçülerinizin istediğiniz ölçülerde olmaması demek sizin mutsuz olduğunuz anlamına gelecektir.

Salatalık ve Maydanoz

Salatalık ve maydanoz, sağlık veren popüler sebzelerdir. Ayrıca bu ürünler kilo vermek için yardımcı olmanın yanı sıra, genel sağlık için birçok başka fayda sağlar.
Salatalığın su ve lif içeriği yüksektir ve neredeyse hiç kalorisi yoktur. Aslında 1 salatalık sadece 45 kalori içerir ve sindirim sürecini hızlandırarak aşırı kalori yakılmasına yardımcı olur.


Maydanozun faydaları, hafif idrar söktürücü özellikleri ve yüksek mineral ve vitamin içeriği ile bilinir. Salata ve makarnalarda sos olarak sadece tatları güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda su tutmayı azaltır ve vücutta biriken yağları hedef alır.

  • 1 salatalık, doğranmış
  • 1 demet maydanoz
  • Yarım çay kaşığı rendelenmiş zencefil
  • 1 tatlı kaşığı limon suyu

Tüm malzemeleri birleştirin ve hepsi parça içermeyen bir sıvı forma dönüşene kadar bir su ile robottan geçirin.

Havuç Suyu Tüketin

Zayıflatan Yiyecekler
Zayıflatan Yiyecekler

Havuç suyu, düşük kalorili ve lifli olduğu için kilo vermek için harikadır. Uzun bir bardak havuç suyu sizi öğle yemeğine kadar tok tutar, böylece istenmeyen atıştırmalık saldırıları konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
Havuç yemenin en iyi yolunun ham haliyle olması da tavsiye edilmişti. Bu nedenle, suyu sıkmak harika bir fikir olabilir. Havuç suyunun faydaları arasında safra salgısını artırdığı ve bu da yağ yakmaya yardımcı olarak kilo vermek için yardımcı olduğu bilinmektedir.


Tüm toksinleri atacak harika bir detoks içeceği yapmak için bir elma, yarım portakal ve biraz zencefil ekleyin.
Havuçta bulunan karotenoidler aynı zamanda antioksidan görevi görür, böylece vücudunuzdaki serbest radikallerle savaşır ve ayrıca yaşlanma sürecini yavaşlatır .

SIVI DİYETİ Konumuza Baktınız mı ?


Antioksidan bakımından zengin Zayıflatan Yiyecekler, vücuttaki toksinlerin temizlenmesine yardımcı oldukları ve kanser ve kalp hastalıklarının önlenmesine yardımcı oldukları için sağlık için gereklidir. Ayrıca yağ yakan yiyecekler kategorisine girer.
Havuç suyunu sıkmak bize tüm temel besinleri ile konsantre halini verir. Günde bir bardak içmenin bağışıklığı artırmada harikalar yarattığı söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu