Magazin

Özcan Deniz için mahpus cezası istendi

Özcan Deniz için mahpus cezası istendi

Özcan Deniz
Özcan Deniz

Feyza Aktan ile Özcan Deniz ortasında sular durulmuyor. Ünlü müzikçi Özcan Deniz hakkında eski eşi Feyza Aktan’ı dövdüğü argümanıyla yürütülen soruşturma tamamlandı. Feyza Aktan’ın şikayet dilekçesinde, eski eşi Özcanın 3 yıl evvel Sarıyer’deki konutlarında kendisine tokat attığını, yara bere izinin kalmadığını, o vakit pişman olduğunu söyleyen Deniz’den şikayetçi olmadığını söylediği belirtildi.

Özcan Deniz
Özcan Deniz

Özcan Deniz suçlamayı reddetti

2018 yılında Göcek’te de kendisini dövdüğünü, o vakit da şikayetçi olmadığını belirten Aktan, üçüncü dövme olayının ise Almanya’da meydana geldiğini öne sürdü. Aktan, kendisini dövdüğünü sav ettiği Özcan Deniz’den şikayetçi olduğunu söz etti.

Kuşkulu Özcan Deniz’in savunmasında, tezlerin hakikat olmadığını, suçlamaları kabul etmediğini söylediği de iddianamede yer aldı.

Özcan Deniz

Hafif nitelikte yaralanmış

Müşteki Feyza Aktan’ın 15 Haziran 2019 tarihinden hastaneden alınmış süreksiz isimli rapor fotokopisini sunduğu, bu rapor üzerinden İsimli Tıp Şube Müdürlüğü’nden kesin rapor alındığı, 18 Şubat 2021 tarihinde alınan rapora nazaran müştekinin kolay tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte yaralandığı kaydedildi.

İddianamede, süreksiz raporun Özcanın Sarıyer’de meydana gelen dövme olayına ait olduğu belirtilerek her ne kadar süreksiz tarihin 2019 tarihli olduğu, müştekinin bu tarihte kuşkulu tarafından yaralandığına ait beyanda bulunmadığı anlaşılmışsa da bu bahisteki kanıtların takdirinin mahkemeye ilişkin olduğu söz edildi.

İddianamede, kuşkulu Özcanın “Yaralama” kabahatinden 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar mahpus istemiyle cezalandırılması talep edildi. Özcan Deniz, önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak. Özcan Deniz hakkındaki “Tehdit” ve “Hakaret” tezleriyle ilgiliyse takipsizlik kararı verildi.

 

 

 

Bu video Show Tv Haberden Alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu