Astroloji

Merkür retrosu nedir ?

Merkür retrosu nedir ?

Merkür retrosu ya da gerilemesi astrolojiye inananlar için yaşamımızı etkileyecek hadiseleri yaratacak. Özellikle bu vaziyetin negatif tesirleri olacağına dair bir inanış var. Pekala merkür retrosu yaşamımızı düşünüldüğü üzere negatif mi etkileyecek?
İşte merkür gerilemesi hakkında gerçek öğrenilen yanlışlar!Yeni projeye başlamak için makus bir vakit olabilirBu yarıyılda yeni bir projeye başlamak muntazam bir fikir olmayabilir.
Merkür retrosu bir şeyleri yavaşlatabilir yahut kimi aksaklıklar yaşanabilir lakin retroya rağmen yaşam devam ediyor. Sarih fikirli ve elastik olmaya çalışırsanız tasarılarınız tıkır tıkır işlemeye devam edecek ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Daha Önceki sevgilinize tekerrür aşık olabilirsiniz

Merkür retrosuyla beraber çokça geçmişi düşündüğümüz için daha önceki ve bastırdığımız hislerimiz gün suratına çıkabilir; bununla beraber daha önceki sevgilinizden, daha önceki flörtünüzden haber alabilirsiniz yahut siz bir hamlede bulunabilirsiniz.

Lakin sadece daha önceki müspet hislerinizi değil daha önceki olumsuz hislerinizi da birliktesi getirebilir. Başka Bir Deyişle bir müddetler aşık olduğunuz adama olan aşkınızla nedeniniz de gün suratına çıkabilir. Hasılı, hala ona aşık değilseniz bir anda retrodan dolayı aşık olmanız olası değil.

Buluşmalarınız makûs geçebilir

Merkür retrosu

Retro sürecinde biriyle tanışıp alakaya başlamanız sıradandan daha hızlı zamanda olabilir. Yaygın bir inanışa kıyasla retroyla gelen retroyla gider; başka bir deyişle retroda başlayan münasebetler şad bitmez. Lakin retroda başlayıp sevinçli mesut devam eden bir hayli münasebet var.

Merkür retrosunda ayrılık uzun sürmüyor

Partnerlerimizle yahut flörtlerimizle Merkür retrosunda çok fazla müzakere yaşayabiliriz. Banal zamanlarda dağılmak yerine uzlaşırken Merkür yavaşladığında toksik partnerinizle alakalı reeli görmeniz yahut gerçeğinde istediğinizin bu olmadığını fark faktörüz beklenen.

Retrolar gözden geçirmek ve tekerrür kıymetlendirmek için çok hoş müddetlerdir. Başka Bir Deyişle retroda böldüğünüzde bu kalıcı bir ayrılık olabilir lakin bunun yanılgılısı retro değil, bütün tersi retro reeli görmenizi sağladığı için sizin tarafınızda.

Seyahatleriniz keşmekeşe dönüşebilir

Ne vakit dönüşmüyor ki? Merkür retrosu beklenmedik aksaklıkları önünüze getirebilir. Rötarlar, gecikmeler, arızalar yaşanabilir. Ancak beklenmedik aksaklıklar her vakit olur.

Sadece retro sırasında bu olasılık azıcık daha çoğaldığı için azıcık önlemli davranın, evden erken çıkın ve daha fazla önlem alın mesela.

Retroda asla imza atmayın yahut yatırım yapmayın

Üstte da söylediğimiz üzere yaşam devam etmek zorunda. Her Zaman imza attığınız bir işiniz olabilir yahut çok güvendiğiniz bir yatırım olabilir.

Bu gidişatta retro size pürüz değil. Güneş ve Merkür retrosu hizalanmışsa rahat olabilirsiniz. Yahut Ay Boğa, Yengeç, Yay yahut Balık’taysa tekerrür mesele yok.

Bir hata yapmadığınızdan emin olmak istiyorsanız güvendiğiniz bir iş dostunuza yahut aile abonenize danışabilir, onlardan bir göz dolaştırmasını isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu