Cilt BakımıGüzellik

Kırışıklıklardan Kurtulmak : Endolift Lazer Ağı Yöntemi

Endolift Lazer Ağı Yöntemi İle 1 Seferde Kırışıklıklardan Kurtulmak

Kırışıklıklardan Kurtulmak için yapılanlar ve eski yöntemler

Sizlere, yan etkisi olmadan uzun süre kalıcılık sağlayan, kırışıklıklardan kurtulmak için Endolift Lazer Ağı yöntemini söylemem gerekiyor. Uzun vadeli ve fazla seanslı işlemler yerine artık, az seanslı, uzun vadede etkili olan ve yan etkileri olmayan işlemler seçilmektedir.

Günümüzdeki teknoloji gelişimi sayesinde, estetik ve güzellik alnında büyük yol katettik. Yoğun iş ve gündelik hayatımızda, yan etkisi olmadan az seanslar ile yapılan ve uzun vadede etkili olan işlemler, yen etkisi olan ve uzun seanslara tabi kalmanız gereken işlemlere nazaran daha fazla talep görmektedir.

Eskiden teknolojinin fazla gelişmediği ve şuan kendini teknolojiye adapte edemeyen işletmeler yüzünden, uzun vadeli kalıcı güzellik, estetik ve Kırışıklıklardan Kurtulmak için yan etkileri bulunabilen, 3 veya daha fazla seanslar ile işlem görmek zorunda kalıyordunuz.

Kırıklıklardan kurtulmak için
Kırıklıklardan kurtulmak için

İşletmeler teknolojik olarak hangi seviyede olurlarsa olsunlar, vermek istedikleri amacın asıl püf noktası her zaman lekelerden kurtulmak, cildinizi güçlendirmek, teninizin renk seviyesini aynı tonlara getirmek, cildinizi temizlemek, vücut hatlarınızı sıkılaştırmak, yüzü gergin, dik tutmak ve Kırışıklıklardan Kurtulmak dır. Bu yöntemler uygulanırken vücudun altına yerleştirilen kolajen bantlarına uygulanan ısı ile uyarılma işlemi yapılmaktadır. Eski teknolojiler bu bantları ısı ile uyarma konusunda yetersiz kaldığından dolayı olası bir performans göstergesi için seans sayısının artması gerekiyordu. Seans sayıları ve işlem performansı ile birlikte kalıcılık süresi kişiden kişiye değişebiliyordu, bu değişkenliğin ana sebebi ise bantları uyarma konusunda yaşanan sorunlardan kaynaklanmaktadır.

Kırışıklıklardan kurtulmak için artık yeni teknolojiler ile neler değişti?

Kırışıklıklardan kurtulmak için artık cildin altına yerleştirilen kolajen bantları tek seferde uyarılıyorken, istenen kalıcılık performansı ise uzun vadede stabilleştirildi. Kullanılan teknolojilerin arasında en sık uygulanan ise Endolift lazer ağı yöntemi. 80 mikrona kadar ince bir yapıya sahip endolift lazer ağı teknolokisini kullanarak ciltte morluk, kasta ağrı, vücutta acı ve dikiş olmadan 1 saatten daha az bir sürede cildin altına ısı göndererek ilk seferimizde istediğimiz performansı elde ederek uzun vadede kalıcı bir işlem uyguluyoruz.

Cildin alt kısımlarına kullandığımız teknoloji ile ısı verme işlemini, belirlediğimiz uzunluk, şiddet ve derinlikte uygulayabiliyoruz. Göz altında oluşan torbalar, göz kapağındaki sarkmalar, dudak üstündeki çizgiler, boyundaki kırışıklıklar, göğüs dekolte kırışıklıkları ve ciltte oluşan sarkıklara, sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözümler getiriyoruz.

  • Endolift lazer ağı sistemini kullanarak belirlenen bölgelere ısı boyutlarını değiştirerek, denetimli bir şekilde yağ yakarak, ciltteki bölgenin şeklini düzeltebiliyoruz. En sık uygulanan bölgeler ise, boyun çevresi, sütyen kullanımında taşan et parçaları, dizin iç kısmı ve selülit oluşan bölgeler. Bu bölgelerde aldığımız sonuçlar yan etkisiz ve başarılı oluyor.
  • Cildinize uygulanan ısı ile uyardığımız kolajen bandı dışında, etrafa saçılan ısı ışınları sayesinde cilt altında sağlık ve cilt üstünde parlak bir görüntülerede ulaşabiliyoruz.
  • kolajen bandına verilen ısı ile uyarılma sonucu, sivilcenin bıraktığı lekelerin küçülmesi gibi benzer lekelerden kurtulmak ve parlak bir cilt görüntüsüne kavuşmaya başlıyorsunuz.
  • Seans ve uygulama sonrası iş ve gündelik yaşantınıza ağrısızı ve sorunsuz bir şekilde devam edebilir siniz.
Kırışıklıklardan
Kırışıklıklardan

Uygulama sonrası sonuçlar

Endolift lazer ağı yönteminde, diğer bütün uygulama ve ameliyatsız operasyonlarda olduğu gibi benzersiz sonuçlar elde etmek mümkün değil. Çünkü her insan aynı olmadığı gibi, insanların alerjik yapılarıda farklı olabiliyor. Daha önceden hiç bir cilt bakımı uygulaması yaptırmamış, kendine ve cildine iyi bakmamış sarkık ciltli insanlar ile, uygulama yaptırmasa bile kendine ve cildine iyi bakan insanlar arasında sonuç farkı gözlemlenmesi kaçınılmaz oluyor.

Teknoloji ne kadar ilerlemiş olursa olsun, erken teşhis ile tedavi edilen bir hasta ve artık çok geç tabiri kullanılmış hasta arasında gözlenecek farklar bizim uygulamamızdada gözlemlenmektedir. Ne kadar erken ve güçlü bir cilt olarak gelirseniz o kadar hızlı ve uzun vadeli bir sonuç elde edebilir siniz.

Cildinize ve kendi sağlığınızı iyi bakmanızın en önemli yolları ise, doğru beslenme, düzenli spor ve evde yaptığınız amatör cilt bakımından geçer. Dediğimiz gibi cildinize ne kadar erken süre ile dikkat etmeye başlarsanız, sonraki zamanlarda yapıcağınız operasyon sonuçları daha hızlı ve kesin sonuçlu olacaktır. Ve  bu operasyonlara genel olarak ileri yaşlarda ihtiyaç duyacaksınız. Geleceğe yatırım yapmak asla zarar vermez.

Bu Video Diyanet TV den Alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu