Güzellik

Kirpik Lifting Nedir? Nasıl Yapılır?

Kirpik Lifting

Son zamanlarda popülerlik kazanan uygulamalardan biri de kirpik liftingtir. Bu uygulamayı genellikle kirpikleri çok fazla belirgin ve hacimli olmayan kadınlar tercih etmektedir. Özellikle sosyal medyada ilgi odağı haline gelen bu uygulamaya dair tüm merak edilenleri sizler için hazırladık.

Kirpik Lifting

KİRPİK KÖKLERİNE KERATİN BAKIMI YAPILMAKTADIR 

Kirpiklerin daha hacimli ve belirgin görünmesini sağlayan kirpik lifting son zamanlarda popülerlik kazanan güzellik uygulamalarından biridir. Sadece doğal kirpiklerin köklerine keratin bakımı uygulanmasıyla gerçekleşen bir işlemdir. Hijyenik ortamlarda zararlı madde kullanmaksızın yapılmaktadır.

KİRPİKLERDE HERHANGİ BİR DÖKÜLME OLMAMAKTADIR 

Kirpik liftingi yaptırmak isteyenlerin en fazla merak ettiği konulardan biri de kirpiklerde dökülme olup olmayacağı konusudur. Kirpik lifting uygulaması sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme olmaz. Bu işlem sadece 45 dakika sürmektedir.

Kirpik Lifting

KİRPİKLERE PED YAPIŞTIRILIR

Kirpik lifting uygulaması öncelikle kirpiklerinizin uzunluğuna göre S-M-L olmak üzere 3’e ayrılan ped yapıştırılarak başlanır. Bu uygulama sonrasında kirpikler tek tek ayrılarak cımbızla yaptıştırılır. bakım ürünü sürülerek 15 dakika bekledikten sonra keratin işlemi gerçekleştirilir. Uzun süren bir işlem olmadığından daha önce de bahsetmiştik. Bu uygulama sonrasında 20 dakika bekledikten sonra pedler çıkarılır ve bakım ürünü sürülerek işlem tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu