Magazin

Karahan Çantay Cenazesi Getirildi

Karahan Çantay Cenazesi Getirildi

Daha Önceki manken ve oyuncu Karahan Çantay, Tayland’ın başşehri Bangkok’ta 7 Mart’ta motosikletiyle geçirdiği kazada yaşamını kaybetmişti. Karahan Çantay Cenazesi Türk Hava Yolları’nin Bangkok-İstanbul seferini yapan uçağıyla 05.30 sıralarında İstanbul’a getirildi. Karahan Çantay’ın cenazesinin İstanbul Havalimanı’ndaki harekâtlarının bitirilmesinin ardından Ankara’ya götürülerek toprağa verilmesi bekleniyor.

Karahan Çantay Cenazesi
Karahan Çantay Cenazesi

1995 senesinde Türkiye’nin ilk erkek hoşu seçilen Karahan Çantay, Mr. World Erkek Hoşluk Müsabakası’nda ülkemizi temsil etmiş ve üçüncü olmuştu.

Karahan Çantay Kimdir ?

İlk erkek güzeliydi
Karahan Çantay, 21 Aralık 1973 senesinde Balıkesir’de doğdu. Çantay, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Kısmı son sınıfında talebeyken ‘Mr. Turkey 95 Müsabakası’na katılarak Türkiye’nin ilk erkek hoşu seçildi. Çantay, bir sene sonra yapılan ‘Dünya Erkek Hoşluk Müsabakası’nda Türkiye’yi temsil etti ve 3’namcı oldu. Çantay daha sonra bir hayli klip ve “Saklı Aşk”, “Böyle mi Olacaktı”, “Sibel” gibi şöhretli dizilerde rol aldı. 1999 senesinde uyuşturucu ticaretinden suçlanan Çantay, hakkında yeterli, kesin ve inandırıcı ispat bulunmadığından salıverilme etti. Japonca öğrenen Çantay ilerleyen senelerde sürpriz bir kararla Tayland’a yerleşti.

Karahan Çantay
Karahan Çantay

Karahan Çantay en son 2015 senesinde Bebek’te görüntülendi. Daha Önceki model, muhabirlere “En popüler olduğum yarıyılda ülkeyi terk etmek zorunda kaldım. Zamanı gelince konuşurum” demişti.

Karahan Çantay Cenazesi

Magazin Kategorimize Baktınız mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu