Cinsellik

Kadınları Baştan Çıkarmak

Kadınları Baştan Çıkarmak İçin İzlenmesi Gereken Yollar

Kadınları baştan çıkarmak ve onları tahrik etmek için orgazm konusu devreye girer. Orgazm kpnusu, oldukça karışık bir yapıya sahiptir.
Erkek cinselliği ele alındığında penis ilk akla gelen şeylerdendir. Erkekleri seks konusunda uyarmak için penislerinin sertleşmesi yeterlidir.

Kadınları Baştan Çıkarmak
Kadınları Baştan Çıkarmak


Ancak kadınlar, seksi arzulamak için libidolarının üst seviyeye çıkması gerekmektedir. Bu yüzden de biraz daha hassas olmak ve kadını anlamak gerekir.
Kadınlar, öncelikle duygusal olarak tatmin olmak ve bedensel olarak hazır hissetmelidirler.

Kadınların cinsel olarak uyarılmasından sonra seks konusunun sadece mekanik bir ihtiyaç olarak görülmesi ve bunu seansa dönüştürmek partnerini tahrik etmez. Aksine seksten soğutur.
Dolayısıyla Kadınları baştan çıkarmak için onları cinsel yolla uyarmak ve seks yapmalarını sağlayan unsurları tek tek inceleyelim.

Göğüsler

Göğüsler, tıpkı popo ve vajina gibi etkilidir. Kadınlar göğüslerinden oldukça fazla tahrik olurken, uyarılırlar. Göğüsten orgazm olan kadınlar vardır.
Öncelikle dudaklarını öperken aynı zamanda göğüslerini okşamaya başlayın. Daha sonra göğsüne eğilin ve dilinizle göğüs uçlarına hafif daireler çizin.


Göğüs ucundan başlayarak alt kısımlara doğru uyarmaya devam edin. Göğüsleri ve göğüs uçlarını ısırarak başladığınızda kadın, ısırılmaktan zevk alsa bile o an acı çektiği için seks yapmak istemez.

Kadınları Baştan Çıkarmak
Kadınları Baştan Çıkarmak

Klitoris

Kadınları baştan çıkarmak için vajina ve klitoris bölgesini oral yolla uyarmak oldukça etkili yöntemlerdendir.
Bilinçli olarak kadına oral yapmak ise onun defalarca kez orgazm olmasını sağlamaktadır. Klitorisin uyarılması için üst damak ve dilinizin arasına alarak hafif bir şekilde baskı uygulayın.


Bu baskıyla birlikte dilinizi ileri ve geri hareket ettirin. Klitoris, üst damağınız ve diliniz arasına sıkışırken, dilinizin verdiği titreşim ile kadın büyük bir şekilde haz alacaktır.
Kadını zevkten kendinden geçmeye başlaması sonrasında klitorisi bırakın. Ağzınızı vajina dudakları ve klitorisi kapsayacak biçimde vajinaya dayayın.


Kadınlarda orgazm için dudağınızla vajinayı öperken aynı zamanda dilinizi sertleştirin. Partnerinizin kasıklarını ve anal bölgeyi dairesel bir şekilde yalamaya başlayın.
Özellikle de vajina ve bacakların birleştiği kasıkların dilinizle uyarılması, kan dolaşımını hızlandırır.

Bilekler ve Dirsek İçleri

Kadınları tahrik etmenin yolları olarak özellikle de bilek ve kolun birleştiği dirsek içinde olan sinir uçları oldukça zengindir.
Bu nedenle ön sevişmenize bu bölgeleri eklediğiniz zaman bu bölgeleri emin ve bileğe doğru inin. Kadınlar oldukça tahrik olur ve zevkten uçması muhtemeldir.

Poponun Okşanması

Kadınları baştan çıkarmak için, kadının popo yanaklarından okşanması ve öpülmesi onları tahrik eder.
Kadınların popolarının sıkılması ve bastırılması da onlara oldukça zevk verir. Özellikle de popo yanaklarının hafif bir şekilde öpülmesi ve anal bölgenin dille uyarılması ve dil darbeleri, kadının yatakta baştan çıkarılması için birebirdir.

Dudaklar ve Öpüşmek

İyi öpüşen erkekler, partnerini de yatakta mutlu eder. Öpüşme esnasında öncelikle kadına hassas bir şekilde yaklaşın ve onu uyarın.
Daha sonra da onu azdırdığınızdan emin olduğunuzda dudaklarını ısırmanız ona inanılmaz zevk verecektir.
Ayrıca bakımlı bir ağıza sahip olmak ve nefesinizin güzel kokması da bu noktada oldukça önemlidir. Kadının üst dudağını öperek başlamak ve onun dudaklarını öperken dilinizle de öptüğünüz dudağa masaj yapmak hoş olabilir. Ancak diliniz çok aktif olmamalıdır.

Saçlar

Kadınların en hassas bölgelerinden biri saçları olup, ön sevişme esnasında saçlarını okşamak onları oldukça etkiler.
Ön sevişme esnasında saçına ve saç derisine nazikçe dairesel masaj yapmak ve okşamak kadını rahatlatır.
Kadınınızın saçlarını okşadığınız esnada çok acıtmadan saç diplerinden tutup hafif bir şekilde çekmek kadını oldukça azdırır ve tahrik eder.

Kadınları Baştan Çıkarmak
Kadınları Baştan Çıkarmak


Kulak Memesi

Kadınlar, kulak memesinden etkilenir. Kulak memesi emildiğinde ya da ısırıldığında seks sırasında yapılabilir.
Ancak bazı kadınlar bundan hoşlanmadığı için ön sevişme esnasında bunu keşfetmeye çalışın. Eğer rahatsız olmuyorsa Kadınları baştan çıkarmak için kulak memesi emilebilir ve hafif bir şekilde ısırılabilir.

Kadınlarda Orgazm Nedir? Nasıl? G Noktası


Omuz ve Ense

Kadınlar, yalnızca ön kısımlarda değil, vücutlarının arka taraflarından da zevk alırlar. Kadınların en hassas bölgeleri arkada yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu