Güzellik

Jiletle genital bölge temizliği

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın pratik yolu, jilet kullanımıdır. Pekala, jiletle genital bölge paklığı nasıl yapılır? Size yardımcı olacak bilgiler, özel haberimizde yer alıyor.

genital bölge temizliği
genital bölge temizliği

Birinci olarak, bayanlar için üretilmiş jiletlerden kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Başlığında krem bulunan, kesiklere sebep olmayan eserler hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Jiletle genital bölge öncesi hazırlanın!

genital bölge temizliği
genital bölge temizliği

Tüylerin yumuşaması ve basitçe paklık için çeşitli usullerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, bebe yağı sürerek pürüzsüz bir biçimde jiletle genital bölge tüylerinden kurtulabilirsiniz.

Duş jeli yahut köpükleri tercih edebilirsiniz!

genital bölge temizliği
genital bölge temizliği

Genital bölge tüylerini almadan evvel, genital bölge için özel üretilmiş duş jellerinden yahut köpüklerden faydalanabilirsiniz. Böylelikle, jileti kolay hareket ettirebilirsiniz. Ayrıyeten, duş jeli yahut köpük kılları yumuşatır. Tahrişi ve kıl dönmelerini önler.

genital bölge temizliği Jileti aşağı ve üst gerçek hareket ettirin!

genital bölge temizliği
genital bölge temizliği

Ağdayla alınmış üzere kusursuz bir sonuç için jileti aşağı ve üst hareket ettirerek tüyleri alın. Olağan ki bunu, bayanlar için jilet kullanarak yapmalısınız. Eski tip, inançsız jiletler genital bölgede kesiklere sebep olabilir.

Oturur durumda daha rahat yapabilirsiniz!

genital bölge temizliği

Genital bölgedeki kılları haftada bir almak en uygunudur. Jilet uygularken oturur durumda olmaya çalışın. Göremediğiniz yerler için küçük bir aynadan yardım alabilirsiniz.

Ilık suyla çokça durulayıp temizleyin!

genital bölge temizliği

Aldığınız tüyler genital bölgeye yapışabilir. Bunun için süreç bittikten sonra bol suyla durulayıp temizleyin. Ayrıyeten, havluyla fazla nemini alın. Akabinde Hindistan cevizi yağı üzere ağır nemlendirici bir doğal bakım eseri kullanabilirsiniz.

Kullanım sonrası jiletinizi kesinlikle temizleyin!

genital bölge temizliği

Jileti kullandıktan sonra güzelce temizlemeyi unutmayın. Üzerindeki kalıntıları arındırmak son derece değerlidir. Ayrıyeten, paslanmaya başlayan jiletleri bir daha asla kullanmayın. Jileti temizledikten sonra biraz bebe yağı içinde bekletirseniz, jilet bıçaklarının ömrünü uzatabilirsiniz.

Haftada bir kere jiletle genital bölge alabilirsiniz!

genital bölge temizliği

Malum, jiletle alınan tüyler ağdaya nazaran daha süratli uzar. Ancak, tekrar almak için uygun müddetin geçmesi gerekir. Her gün yahut tüyler tam uzamadan almak, tahrişe sebep olabilir. Bunun için en yeterlisi, haftada bir kere yahut tüylerin uzamasına nazaran iki defa jiletle almaktır.

Jilet sonrası kaşıntı nasıl geçer?

Genital bölgeye ağda nasıl yapılır?

Tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Jilet Temizliği Sonrası Kaşıntı Nasıl Geçer Diyorsanız Konumuzu Ziyaret Edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu