Cinsellik

İstekli Kadının belirtileri

İstekli Kadın Nasıl Belli Eder ?

Bir kadının yatmak istediğine dair pek çok belirtileri olabilir. İstekli kadın bunu ya açık açık söyler ya da belirli yollarla ima etmeye çalışır. Kadınlar duygularını ifade ederken bazen çekinebilirler. Bu yüzden de partneriyle ilişkiye girmek istediğini söylemekte biraz çekingenlik yapabilir. Kadınlar, erkekler gibi her zaman ilişkiye girmekle ilgilenmezler. Bu yüzden de ilişkiye girmek isteyip istememe sinyallerini çok farklı alabilirsiniz.

 İstekli Kadın

Samimi Yerlere Dokunmak

Kazara veya kasıtlı bir şekilde hangisi olursa olsun, partnerine dokunan istekli kadın, ilişki sinyalleri vermek isteyebilir. Partneri de karşılık vermek için kadının gözlerine bakmalı ve kadının verdiği sinyalden emin olmalıdır. Bakışma uzun sürüyorsa bu durum kadının “ilişkiye girmek istiyorum” sinyali olabilir.

Dudaklara Bakmak

Bir kadın, ilişki sinyalleri verdiğinde partnerinin dudaklarına odaklanabilir. Bunun sinyalini veren kadın, ilişkiye girmek istediğine dair davetiye veriyordur.

Dudaklarını Yalamak

İstekli kadın partnerine doğrudan bakarak dudaklarını ısırıyorsa bu cinsel ilişkiye girmek için açık bir davetiyedir. Elbette bu davetiyeye icabet etmek için partnerinden karşılık bekler. Bu görüntüyü onaylamak aslında oldukça keyifli olduğu için herhangi bir kelime sarf etmeye gerek kalmaksızın, çiftler kışkırtıcı jestin tadını çıkarır.

İstekli Kadın

Cinsel İlişkiden Bahsetmeye Başlamak

Partnerine herhangi bir ipucu vermeye çalışan istekli kadın, cinsel ilişkiden bahsedebilir. Özellikle “seks” kelimesini her seferinde dile getirebilir. Bu bir sohbet esnasında da olabilir, aniden de…

Kışkırtıcı Kıyafetler

Partneriyle uyumaya hazırlanan bir kadın, geceye özel ve partnerini kışkırtacak bir kıyafet giyiyorsa, niyetini açık açık belli eder. Partneri de kadına iltifat etmeli ve hayal gücünü kullanmalıdır.

Tutkulu Vedalaşma Öpücüğü

Bir akşam dışarda partneriyle güzel vakit geçiren bir kadın, o gece vedalaşırken tutkulu bir öpücük veriyorsa, büyük ihtimalle bu istekli kadın partneriyle uyumak istiyordur. Özellikle erkeğini eve çağırarak bir kahve içmek istemesi, farklı mesajlar içerebilir.

İstekli Kadın

Ses Tonu

Eğer konuştuğunda sesi normalden daha garip ve duyumsal hale geliyorsa partnerini baştan çıkarmak istiyor olabilir. Onun yumuşak ve şehvetli ses tonu aslında erkeğini adeta havasına sokar.Ses tonu hem erkekler hem kadınlar için çok önemlidir.Sadece ses tonu ile etilenme yaşayan erkekler ve kadınlar olduğunu unutmamak gerekir.

Kulağa Fısıldama

Herhangi bir konu hakkında da istekli bir kadın erkeğinin kulağına fısıldıyorsa ve sürekli bunu tekrarlıyorsa ilişkiye girmek istediğini ve istekli olduğu anlaşılabilir.

Cinsel Hayatın Rutinliği

İstekli bir kadın, partneriyle veya flörtüyle oldukça sıkıcı bir cinsel hayat konusundan bahsediyorsa o kadın renkli bir seks hayatı istiyor olabilir. Karşı taraf emin olana kadar bu durumda bir hamle yapmamalı ve bir takım zihin oyunları oynayarak kadınının tam olarak ne istediğini anlayabilir.

Sarılmak

Kadınlar oldukça duygusaldır. Dostça sarılmak ve tutkulu sarılmak arasında oldukça büyük farklılıklar vardır. Bir istekli kadın karşı cinsi istediğini, sarılış şeklinden bile anlaşılabilir.

Ayrıntılı Sorular

Erkeğine hafta sonu ne yapacağını, eğer işi yoksa birlikte evde vakit geçirebileceklerini söylüyorsa davetiye açık olabilir. Ayrıca onun ne zaman uyuduğunu, evinde kim olduğunu sorarak geceyi erkeğiyle geçirmek istiyorsa güzel şeyler oluyor demektir.

İstekli Kadın

Evini Gezdirmek

Kadın ve erkek arasında flörtleşmeler kahve içmeyle başlar. Bu konum kadının eviyse hamlelere dikkat! Öncelikle erkeğine evi gezdirecek ve en son yatak odasına götürerek orada daha uzun kalıyor. Burada erkek yanlış bir hamle yapmadan kadının duygularından emin olmalı ve sonra ilk adımı atmalıdır.

Hafta Sonu Mesajları

İstekli kadın, erkeğiyle uyumak istiyorsa ve hafta sonunu onunla geçirmek istiyorsa bir planı olmadığını ima eder. Hafta sonu tamamen özgürüm ve yalnızım diyen kadınınız sizinle kesinlikle uyumak istiyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu