Bilgi Arşivi

İnstagramda Gizli Profilleri Görme Yöntemi 2021

Gizli Profilleri Görme Konusunda Son Durum

İnstagramda gizli profilleri görmek için yapılan uygulamalar çok sayıda hepimiz biliyoruz..peki kaç tanesi ne kadar güvenilir ve ne kadar işe yarıyor buna karar vermek çok zor.Öncelikle instagramdaki profilleri görmek için kullanılan uygulamaların temelinde sizin bilgilerinizi ve arkadaş listelerinizi kendi uygulamalarına ekleme yapısı mevcut.

Gizli Profilleri Görme
Gizli Profilleri Görme

Uygulamayı kurduğunuzda sizden istenen izinler ile kamera, Mikrofon, Kişi listesi, Konum gibi en özel bilgilerimize erişim hakkı tanıyoruz izin vermememiz durumunda ise zaten uygulamayı kullanma hakkı tanınmıyor.

Peki niçin bu izinler isteniyor ? Çünkü uygulamaların alt yapısı şu şekilde çalışmakta gizli profilleri görmek için her kullanıcının arkadaşı olanları bir havuzda topluyor. Yani sen arkadaşın olmayan birine bakmaya çalıştığında O kişinin veya o kişinin arkadaşlarından birininde senin kullandığın uygulamayı kullanıyor olması gerekiyor ki bu kişiler bu uygulamanın havuzunda olsunlar.. Kısacası gizli profilleri o kişinin arkdaşının izinleri sayesinde görebiliyorsunuz.

Peki burada neye dikkat etmeliyiz ? Eğer biz o kişinin arkadaşlarının kullandığı bu uygulamalar sonucu gizli profiline ulaşabiliyorsak biz kullandığımızda da bizim arkdaşlarımızın ve bizimde profilimiz herkese açık duruma gelmi.ş oluyor..Hesabımızı ve tanıdıklarımızın arkdaş listemizde olanların hesaplarını riske atmış oluyoruz.

Gizli Profilleri Görme
Gizli Profilleri Görme

Takip etmeden profili görme

Gizli profilleri görmek için uygulamayı yükleyecek isek mümkünse fake bir hesap oluşturup onunla giriş yapmalıyız.Tanıdıklarımızın ve kişisel bilgilerimizin tamemen korumak için ise mümkünse sürekli kullanmadığımız eski bir telefonumuza uygulamayı kurup fake hesap ile uygulamaya ulaşım sağlarsak kendimize ve tanıdıklarımıza zarar vermeden bu işten sıyrılmış oluruz..

Bilgi Arşivi Kategorimizi Ziyaret Ettiniz mi?

Diyelimki bu bilgilere sahip değilsiniz daha önce kurmuş bulundunuz uygulamayı gerçek hesabınızdan giriş yapıp izin verdiniz.. Unutulmamalıdır ki kimse kimseye bedava bu kadar hizmeti sunmaz sizden istenen izinler ile cihazınıza ve bilgilerinize ulaşım sağlanmıştır. Mümkün olan en kısa sürede uygulamayı kaldırıp Şifrelerinizi değiştirip fake bir hesap ile uygulamaya giriş sağlayın.

Takip etmeden profili görme?

Google Play içerisindeki bir çok uygulama takip etmeden gizli kapalı profilleri göstermektedir.Fakat güvenlik açığı sebebiyle önerilmemektedir.

Postegro uygulaması işe Yarıyor mu?

Lili postegro uygulaması evet genel olarak işe yarıyor fakat sizden alınan izinler ile verdiğiniz bilgilerin nerelerde nasıl kullanılacağının bir garantisi yoktur.

İnstagramda gizli profilleri açmak

İnstagramda gizli profilleri açabilirsiniz fakat mümkün olduğunda fake hesap ile yapılması bilgilerinizin ve arkdaşlarınızın bilgilerinin ifşa olmaması için uygun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu