Diyetler

Hızlı zayıflatan kür tarifleri

Evde Kilo Vermeye Formül

Kilo verme konusunda iddialı kürleri ile ön plana çıkan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun en etkili Hızlı zayıflatan kür  tariflerini sizler için açıkladık. Saraçoğlu’nun diyette tavsiye ettiği kürler ile kısa zamanda yağ yakıp kilo verebilirsiniz. Peki kolay yoldan evde nasıl zayıflanır? Bölgesel zayıflama için etkili kür tarifleri! İşte Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun kilo verdiren sağlıklı kür tarifleri

Hızlı zayıflatan kür fiziksel sağlığın korunmasıyla elde edilen fit bir beden her kadının hayalidir. Vücudun belirli bölgelerinde biriken fazlalık yağları eritmeye yardımcı detoks ve egzersiz hareketleri ile hedeflediğinizden daha çabuk bir sürede kilo verebilirsiniz. Her diyette olduğu gibi bu kürlerin de işe yaraması için aksatmadan uygulanması ve bununla beraber çeşitli spor hareketleri ile zayıflamayı kolaylaştırmalısınız.

KİLO VERMEDE ETKİLİ KÜR TARİFİ

hızlı zayıflatan kür
hızlı zayıflatan kür

MALZEMELER

1 tane dilimlenmiş yeşil elma
1 yemek kaşığı elma sirkesi
1 tane limon suyu
1 çubuk tarçın
2 bardak ılık su

YAPILIŞI

Hızlı zayıflatan kür tüm malzemeleri cam sürahinin içine atıp güzelce karıştırın. Yarım saat geçtikten sonra tüketebileceğiniz karışım gün içerisinde tokluk sağlayacak ve fazla yeme isteğinizin önüne geçecektir. Karnınız aç olsa bile yemekten 15 dakika önce tüketmeniz önerilir.

ÖDEM ATMAYA YARDIMCI KÜR TARİFİ

Hızlı zayıflatan kür

MALZEMELER

1 adet yeşil elma
1 adet limon suyu
1 adet portakalın suyu
1 adet dilimlenmiş taze zencefil
1 adet  çubuk tarçın
7 adet  karanfil
7 tane tomurcuk karabiber
1 litre su

YAPILIŞI

Yukarıda bahsedilen malzemeleri büyük boy tencereye ekleyip 15 dakika kaynatın. kaynayan suyu süzün. İster sıcak ister soğuk içeceğiniz bu karışımı 12 gün uyguladıktan sonra 1 hafta ara verin. Sabah uyanınca, gece uyumadan ve yemekten önce günlük 5 bardak kadar tüketin.

 

ZAYIFLATAN KARIŞIM KÜRÜ

Hızlı zayıflatan kür

MALZEMELER

3 yemek kaşığı yoğurt
Yarım limonun suyu
1 çay kaşığı pul biber

YAPILIŞI

Bu Hızlı zayıflatan kür için Pul biberi, yoğurdu ve limon suyunu kaseye koyup güzelce karıştırın. Uyumadan 30 dakika önce tüketeceğiniz karışımı 2 hafta uygulayın. 

Ender Saraç ya da Prof. İbrahim Saraçoğlu gibi uzmanların tavsiye ettiği etkili kürlerle fark edilir derecede kilo verme sağlayabilirsiniz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun en bilinen ve etkili kür tariflerini sizler için sıraladık. İşte kilo vermeye yardımcı en çok işe yarayan zayıflatan kürler…

İnce ve fit bir görünüm için öncelikli olarak sabırlı olmak ve diyete motivasyonlu bir şekilde başlamak çok önemlidir. Herkesin kendi vücuduna yani ihtiyaçlarına uygun beslenmesi gerek sağlığını korumak gerek de etkili sonuç almak bakımından oldukça mühim bir detaydır. Bunun için sağlıksız zayıflama formülleri tercih etmek yerine uzmanların önerdiği beslenme programlarını takip etmek daha doğru bir davranış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu