Cilt Bakımı

Hindistan cevizi yağı ile vücut peelingi

Hindistan cevizi yağı ile vücut peelingi

vücut peelingi

Sıhhatli bir cilde giden yolda ona uygulanacak doğru bakımdan geçiyor. vücut peelingi Bedene uygulanan peeling ölü hücrelerden temizlemeye,bedenin nem balansını gözetmeye ve tenin yenilenmesine ayrıca tazelenmesine dayanakçı olur.Bu sebeple beden bakımı için peeling kesinlikle yapılması gereken bir uygulamadır.

Hindistan cevizi yağı ile vücut peelingi Beden bakımınızı savsaklaydıysanız üzülmeyin. Zira konutta hazırlayabileceğiniz natürel peelingler de var. Bunlardan en tesirlisi ise Hindistancevizi yağı ile hazırlanan beden peelingi.

Ruhunuzun mabedi olan vücudunuza iyi bakmayı unutmayın. Yapacağınız anti-aging bakımları hem cildinizi yeniler hem de bedeninizde şahane bir koku vazgeçer.

Hindistan cevizi yağı ile vücut peelingi

Kendimize cilt bakımı yaparken kullandığımız malzemelerin natürel olması çok ehemmiyetli, zira cildimize uyguladığımız her şey edilir ve sistematik dolaşıma katılır. Bedeninize kullandığınız mahsulün içinde toksik maddeler varsa, bunlar bedenimizde depolanır. Bu da uzuv işlevlerini bozarak ihtiyarlamamızı da süratlendirir.

vücut peelingi hazırlarken öğrenmeniz gerekenler

Hindistanceviziyağı peeling haftalık ya da aylık bakım rutininize ilave edebileceğimiz beden peelingidir.
Peelingi hazırlarken dikkat etkeniz gereken en ehemmiyetli noktaların başında Hindistancevizi yağının organik ve soğuk press raw cold pressed usulü ile hazırlanmış olmasıdır.

Hindistan cevizi yağı ile vücut peelingi Konutta hazırlayabileceğiniz bu peeling size hem basitlik sağlayacak hem de satın alacağınız peeling mahsullerine göre oldukça ucuza gelecek.

Malzemeler:

1/4 kadeh Hindistanceviziyağı
1/2 kadeh esmer şeker
1 limon ya da birkaç damla organik limon yağı

Hazırlanışı:

Tüm malzemeyi bir kabın içerisinde hepsini karıştırın.
Peelinginizin kıvamı azıcık daha sulu olsun isterseniz limon suyunu ona göre ayarlayabilirsiniz.

Uygulanışı:

Peelingi bedeninize dairesel hareketler çizerek ve hafif baskı yaparak uygulayın.
Unutmayın, her türlü masaj hareketi el ve ayaklarımızdan kalbe doğru olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu