Cilt Bakımı

Hamilelik İçin Çatlak Kremi

Hamilelik İçin Çatlak Kremi Önerileri

Hamilelik için çatlak kremi önerilerini sizler için derledik. Hamilelikte en iyi en etkili çatlak kremi markası nedir?
En iyi en etkili çatlak kremi hangisi sorusu gebelik döneminde en çok merak edilen konuların başında geliyor.


Çünkü gebelik karın bölgesi başta olmak üzere göğüslerde ve bel bölgesinde çatlak oluşumuna en önde gelen bölgelerdir. Hamilelikte vüduun pek çok bölgelerinde çatlak oluşumu meydana gelir.

Hamilelik İçin Çatlak Kremi
Hamilelik İçin Çatlak Kremi


Özellikle de karın bölgesi ve bununla beraber göğüs ve basenlerde çatlaklar oluşmaya başlamaktadır. Bebek geliştikçe deriyi germeye başlar.
Dolayısıyla da kontrolsüz bir şekilde kilo almalar başlar.

Yetersiz su alımı, derinin kuru kalmasına neden olur. Derinin kuru kalması demek de çatlak oluşması durumlarına neden olur.
Bunun önlenmesi için ya da etkiyi en aza indirgemek için anne adaylarının Hamilelik için çatlak kremi önerileri yapılmaktadır.

Lierac Phytolastil

Bu konuda başarılı olan markalardan biri olan lierac phytolastil, hamilelikte çatlak kremi konusunda oldukça başarılı bir üründür. Bu ürün bitkisel bir ürün olduğundan dolayı hamilelik döneminde kullanımında sorun olmadığı söylenmiştir. Kullanımı sizi yormamakla beraber, günde 1 defa çatlak olan bölgeye uygulanması tavsiye edilmektedir.

Mustela Maternite Çatlak Kremi

Hamilelik İçin Çatlak Kremi
Hamilelik İçin Çatlak Kremi

En iyi çatlak kremi arasında yer edinen bu ürün sayesinde hamilelere yönelik olarak üretilen bir üründür. Mustela Maternite Hamilelik için çatlak kremi olarak güvenle tercih edebileceğiniz bir kremdir. Ürünün içrisinde olan maddelerin %96’sı sadece doğal maddelerden üretilmiş olup, tahriş yapabilecek kimyasalları içerisinde barındırmamaktadır.

Bepanthol Çatlak Kremi

Bepanthol Çatlak Kremi
Bepanthol Çatlak Kremi

Özel olarak hamilelere özel üretilen Bepanthol çatlak önleyici kremi, koruyucu ve renklendirici kimyasal maddeleri içerisinde barındırmamaktadır. Hamilelik için çatlak kremi bepanthol, özellikle de tüp şişe içinde kese ambalaj teknolojisiyle değerli müşterilerinin hizmetine bu ürünü sunmaktadır.

Ürünün bir diğer avantajı ise hipoalerjenik olmasıdır. Bepanthol hamilelik kremi, tüp şişe içinde kese ambalaj teknolojisiyle satışa sunulmaktadır. Bu krem, hamilelikte 4. Aydan itibaren rahatlıkla kullanılabilmektedir. Günde 2 defa uygulamanız yeterlidir.

Badger Hamilelik ve Doğum Sonrası Çatlak Kremi

Hamilelik İçin Çatlak Kremi
Hamilelik İçin Çatlak Kremi

Anne adayları için pek çok krem satışa sunulsa da herkesin bir favori ürünü vardır. Badger markası, cildin beslenmesini sağlayarak cildi besler ve uzun zamanlı olarak nemli kalmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu kremin organik sertifikasına sahip olması da ürünü avantajlı kılan nedenlerden biridir. Bu da demek oluyor ki kimyasal hiçbir ürün barındırmıyor. Hamilelik için çatlak kremi üretimi yapılan yerler oldukça hassastır.

Özellikle de organik ürünlerin üretildiği yerlerde, deterjanla temizlik bile yapılmaz! Organik ürünlere uygun oalrak temizlik yapılır ve ürünlere kesinlikle kimyasal ürünler bulaşmasına izin verilmez. Ürünü kullanmak için banyodan sonra kullanmalısınız. Ayrıca bu ürünün içerisinde GDO, yapay kokular, paraben ve vazelin kullanılmamaktadır.

Hamilelikte Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu