Astroloji

Güneş Balık burcunda

Güneş Balık burcunda

Güneş 18 Şubat 2021 tarihinde Balık burcuna geçti ve 20 Mart tarihine kadar da burada transitine devam ediyor olacak. Zodyağın en hassas burcudur Balıklar. Fedakarlıkları ile bilinirler.

Balık burcu

Sanatsal muvaffakiyet yakalanabilir

Balık her şeyi içinde barındırır; iyiyi kötüyü, en küçük parçacıktan en makro modüllere kadar herşey Balık’a dairdir. Münasebetiyle da olayları bütüncül bakış açısıyla ele almaya eğilimli olurlar.

Balık burçları kozmosla, tabiatla iç içe olduğunda huzur bulur. Olayları kendi akışına bırakmayı ve akıp giden hayatı geriye çekilip izlemeyi sever. Kainatın akışına ahenk sağlar.

Hassas tarafıyla herkesi dinler, anlar ve gerekirse yardım elini uzatır. Hayal gücü ve yaratıcılığı çok yüksektir. Hatta hayal dünyasında yaşamak onu memnun eder. Sanatsal mevzularda muvaffakiyet yakalayabilir.

Aşkta nitekim sevilmek ve sevmek ister. Yüzeysel münasebetler onu memnun etmeyecektir. Münasebetlerinde derinlik arayacaktır. Bulamadığında da hassas yapıları nedeniyle kırılabilirler ve kendi içlerine çekilebilirler.

Onu hakikaten sevdiğinize inanırsa yanlışlarınızı affedebilir. Özellikle çocuklarına karşı çok affedici olurlar. Birebir vakitte sevdikleri için epeyce fedakardırlar.

Balık burcu

Fedakarlıklar suistimal edilebilir

Değişken bir burç olmalarından dolayı ruh halleri de çok değişkendir. Bir an bakarsınız sevdiğiniz Balık insanı size çok güzel iken bir anda küsmüş, gitmiş olabilir.

 

Zira çok çabuk alınıp, kırılabilirler. Balıklar su kümesi burçların en duygusalıdır. Mantıklarından fazla daha çok hisleri ile karar vermeye eğilimlidirler.

Balık burcu Hayat akışı içerisinde daima planlar, programlar yaparak sürdürmek istemezler hayatlarını. İlahi plana güvenir ve kendilerini olayların akışına bırakırlar.

Onlar daha çok iç dünyalarında ve kendi hayal dünyalarında olmaktan memnun olurlar. Yarını planlamaktan fazla anı yaşamak ve geldiği biçimde kabul etmek isterler. Sezgileri çok kuvvetlidir.

Derin hususlar ilgilerini çeker. Fazla uyuşukluk ve uykuya düşkünlük ise Balıkların olumsuz istikametleri olabilir. Nakdî mevzularda ve güvenliklerini ilgilendiren mevzularda olayları fazla akışına bırakmak yaşları ilerledikçe onları sıkıntı durumda bırakabilir.

Tıpkı vakitte çok fedakarlıkları da bazen suiistimal edileceğinden sonrasında hassas Balıkların üzülmesine sebep olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu