Güzellik

Evde kilo vermek için basit sistemler

Evde kilo vermek

Evde kilo vermek Hayalinizdeki kiloya çaracele ulaşabilirsiniz. Zira, evde kilo verme için mükemmel teknikler var. Öncelikle, özel haberimizi dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. İşinize yarayacak yararlı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Evde kilo vermek

Sonrasında, size uygun olan bilgileri defterinize yahut telefonunuza kaydedin. Çabucak bugün, gayenize gerçek “Yüksek Topuklar” ile adım atın. Haydi, başlayalım!

1. Kilo vermenin mükafatlarını ayrım edin

Evde kilo vermek

Birinci olarak, bakış açımızı yenileyelim mi? Esasinde diyet yapmak ve kilo vermenin mükafatları vardır. İstediğiniz kıyafetleri giymek, daha sağlıklı olmak, güç düzeyinin yükselmesi, yiyecek masrafının azalması gibi… Bu defa diyete başlamadan evvel defterinize sizin için karları yazın.

2. Evde kilo vermek Tarçınlı süt ile iştahınızı dmanieyin

Evde kilo vermek

Vakit zaman tatlı yahut açlık atakları mı oluyor? Bunun önüne geçmek için tarçınlı sütten yararlanabilirsiniz. Tokluk hissi verir, kilo vermeye yardımcı olur. Tanımı ise çok basit: Bir su bardağı sıcak süte bir çay kaşığı toz tarçın ekleyin ve afiyetle için.

3. Meskende dans ederek kilo verebilirsiniz

Evde kilo vermek

Hava sıcak yahut soğuk olduğunda yürüyüşe çıkmaktan çekiniriz. Lakin konutumuzun rahatlığında, istediğimiz her an dans ederek kilo verebiliriz. Zira, tüm beden kasları çalışır, kalori yakar ve terleriz. Evet, hakikaten de dans etmek konutta eğlenceli kilo vermek için olağanüstü bir yoldur.

4. Saat başı bir bardak suyunuzu için

Evde kilo vermek

Masanın yahut tezgahın üstünde kesinlikle bir sürahi su bulundurun. Saat başı bir bardak suyunuzu için. Zira, bu sayede kilo vermek basitlaşır. En kıymetlisi ise tokluk hissi verir. İstikrarlı biçimde beslenip sağlıklı kilo verebilirsiniz. Lütfen, bunu hafife almayın: Hayalinizdeki kiloya ulaşmak için suyunuzu için.

5. Yeşil çay ile yağ yakmayı hızlandırın

Evde kilo vermek

Meskende kilo verme için en büyük yardımcılardan biri yeşil çaydır. Bilimsel çalışmalar, yeşil çayın sıhhat ve diyet üzerindeki tesirini kanıtlıyor. Kahvaltıdan bir saat sonra yahut akşama yanlışsız bir fincan yeşil çay içerek metabolizma suratının yükselmesini sağlayabilirsiniz.

 

6. Evde kilo vermek Beslenme günlüğü tutarak cılızlayın

Bazen, pek bir şey yemediğimizi lakin buna karşın kilo aldığımızı düşünürüz. Pekala, nitekim bu türlü mi? Beslenme günlüğü tutarak, uyandığımız andan uyuyana kadar yiyip içtiklerimizin kaydını tutabiliriz. Bu sayede, tarafsız bir gözle kendimizi görebilir ve buna nazaran düzeltmeler yapabiliriz.

7. Evde kilo vermek Haftada iki sefer yoğurt kürü yapabilirsiniz

Son tavsiyemiz ise sahiden çok işe yarıyor, çabucak deneyebilirsiniz. Zencefilli yoğurt kürü, meskende kilo verme için mükemmel bir yoldur. Haftada iki defa akşam yemeğinden birkaç saat sonra yiyebilirsiniz.

Yoğurt kürü tanımı: Hepsinden birer çay kaşığı ve toz olmak koşuluyla zencefil, zerdeçal ve tarçını bir kase yoğurda karıştırın. Akşam yemeğinden birkaç sonra yiyin. Uyuyana kadar üç dört bardak su için. Bu usulü kullananlar, çok hoş sonuçlar alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu