DiyetlerSağlık

Evde kilo verdiren en düzgün 6 formül

Evde kilo verdiren en düzgün 6 formül

Evde kilo verdiren Formüllerde bugün Aynaya baktığınızda yahut tartıldığınızda “Evde nasıl kilo veririm?” diye düşünüyorsanız, size yardımcı olacak tekliflerimiz var.

Konutta kilo verdiren metotları çaracele uygulayabilirsiniz. Metabolizma hızlandıran doğal tanımlarla bir arada zihin tekniklerini sizlere sunuyoruz. Yolunuz aleni olsun!

  1. Fazla kilonuzu küçük kesimlere bölün
Evde kilo verdiren
Evde kilo verdiren

Kilo vermenin altın kuralı, vermeniz gereken kiloları kesimlere bölüp Yalın gayeler olarak algılamaktır. Örneğin, 20 kilo fazlanız varsa, evvel ayda 4 kilo vermeyi hedefleyin. Ayda 4 kilo verirseniz, bu 5 ayda 20 kilo vermek Anlamsına gelir.

  1. Zihninizde cılızlamayı Yalınlaştırın
Evde kilo verdiren
Evde kilo verdiren

Beyniniz, 4 kiloyu çok daha Basit görür ve yapabileceğine inanır. Ayda 4 kilo vermek içinse, haftada 1 kilo cılızlamanız kafidir. Artık düşünün: Haftada 1 kilo vereceksiniz, yalnızca 1 kilo. Lakin nasıl damlaya damlaya göl olur, o 1 kilolar üst üste eklenecek ve siz 5 ay sonunda tam 20 kilo verip incecik, sağlıklı bir insan olacaksınız.

  1. Ülkü kilonuzu hesaplayıp gaye belirleyin
Evde kilo verdiren
Evde kilo verdiren

Kaç kilo fazlanız olduğunu öğrenmenin en Yalın yolu şudur: Kilonuz, uzunluğunuzun son iki hanesinden 10 puan düşük olmalıdır. Örnek veriyorum: Boyunuz 165 cm ise, 55 kilo olmalısınız. Bu da sizin vermeniz gereken 10 kilo olduğunu gösterir. Yani, haftada yarım kilo vererek bile yalnızca 5 ayda 55 kilo olabilirsiniz.

  1. En tesirli cılızlama iksirini kullanın
Evde kilo verdiren
Evde kilo verdiren

Konutta kilo vermenin en düzgün yolu, en kuvvetli cılızlama iksirini kullanmaktır. Herkes bilir lakin gerçek Değerinin cüdamında değildir; en tesirli kilo verme sistemi günde 12 bardak su içmektir. Su, bedendeki ödemleri süratlice atar, içindeki oksijenle yağ yakmaya yardım eder, çok iştahı kapatır, yorgunluğu ve baş ağrısını alır. Bir kez su içmeye başlayıp fayalarını gördükten sonra ondan vazgeçemeyeceksiniz.

  1. Meskende spor yaparak süratli kilo verin
Evde kilo verdiren
Evde kilo verdiren

“Metabolizmam yavaş, kabızlık problemim var, süratli kilo veremiyorum, sarkmaktan korkuyorum” üzere fikirleriniz varsa, tüm bunların tahlili birebir adrese çıkıyor: Hareket etmek! Spor yapmak, hem kilo vermenizi hızlandırır hem mutsuzluktan korur. Konutta spor yapmak, zannettiğinizden daha Basitdır. Dans ederek, olduğunuz yerde yürüyerek yahut meskende cılızlama hareketleri yaparak bile sarkmadan, süratli kilo verebilirsiniz.

  1. Zencefilli yoğurt kürüyle cılızlayın
Evde kilo verdiren
Evde kilo verdiren

Her biri ödem söktürücü, tatlı isteğini giderici, yağ yakıcı baharatlarla yapılan yoğurt kürü, kilo vermenize yardımcı oluyor. Bir Kase yoğurda hepsinden bir çay kaşığı ve toz halinde tarçın, zencefil ve zerdeçal ekleyip karıştırın. Akşam yemeğinden birkaç saat sonra yiyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu