Aşk ve İlişkiler

Erkeklerin Kadınlara Davranış Şekilleri 1

Erkeklerin Kadınlara Davranış Şekilleri 1

Davranış Şekilleri
Davranış Şekilleri

Davranış Şekilleri ilgide bayanların en can alıcı noktalarından biri de ilgidir. İster evlilikte olsun ister ister ilgide olsun bayanlar ilgiden mahrum bırakıldığı taktirde erkek için alarm çanları çalıyor demektir!

Bir bağlantıda ilgisiz davranmaya başlayan erkek için her şey çok geç olabilir!

Bu noktada bir çok bayanı zahmetten çıkaran ilgisiz erkekler hakkında kimi değerli noktalara değindik!

Davranış Şekilleri Pekala erkekler neden ilgisiz davranır?

Lisanınızın kemiği yoksa yahut bağda vakit zaman denetimi ele almak için karşınızdaki erkeği kabul ettiğinizin

bilakis değiştirmeye çalışıyorsanız erkeğin ilgisiz davranmasına neden olacak davranışlar ortaya çıkabilir!

İşte, erkeklerin ilgisiz davranmasının altındaki o nedenler…

Erkekler Neden İlgisiz Davranır?

Davranış Şekilleri İlgisiz davranan erkekler olarak mevzuyu ele aldık. Fakat bu noktada bayanlara karşı ilgisiz davranan erkekler ikiye ayrılır!

Birinci olarak vakit zaman sinemalarda karşılaştığımız erkeğin bayanla cinsel birlikteliği sağlayana kadar ilgili davranması ve cinsel birliktelik yaşandıktan sonra ilgisini kaybetmesidir.

Bu erkekler bakış açılarına nazaran tehlikelidir.

Şayet ki kaşınızdaki kişi bu tanımalamaya uyuyorsa kurtarmak için efor sarf etmeye değmez.

Fakat ders vermek için alakayı anıında kesebilirsiniz. Kim bilir tahminen bir gün aklı başına gelir dank eder!

Sevgi Yetmeyebilir!

İkinci olarak karşınızdaki kişi size paha veriyor olabilir hatta sizi seviyor olabilir fakat bir müddet sonra ilginin birinci vakitlerinde size gösterdiği bedeli kaybettiyse bunun nedenleri kendi içinde ayrılıyor olabilir. Birinci olarak karşınızdaki kişiyi farkına varmadan kırmış olabilir ailesiyle ilgili yahut onun pek hoşlanmayacağı makûs bir espiri yapmış olabilirsiniz. Bu üslup ufak ayrıntılar bayanlar kadar vakit zaman erkeklerinde dikkatini çekebiliyor!

Bağlantıda bazen kadınlarım çok denetimci davranmaları erkeklerin gözünü korkutabilir. Her şeyi denetim altına almak yerine anı yaşamaya ve keyfini çıkarmak münasebetinizi daha da güçlendirebilir.

Tahminen de biz bayanların en çok yaptığımız yanılgılardan biri de birinci başta sevdiğimiz ve kabul ettiğimiz adamı vakitle değiştirmeye çalışmak! Bağlarda bayanların ”Amaan canım ben onu değiştiririm nasıl olsa” diye başladıkları bağlantıların sonu ekseriyetle hüsranla sonuçlanıyor! İşte bu noktada vakitle karşınızdaki kişinin size olan ilgisini kaybetme nedenleri ortasında yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu