Cinsellik

Erkeklerin Aldatması

Erkeklerin Aldatmasını Gösteren 10 İşaret

Uzun süredir mutlu birliktelik yaşayan çiftler arasında erkeklerin aldatması ile ilgili bazı kaygılar söz konusuysa bu işaretlere dikkat edin.

Erkeklerin Aldatması
Erkeklerin Aldatması
 • Dış görünüşüne normalden fazla önem veriyorsa tehlike çanları çalabilir. Giyimine ekstra gösterdiği özen, erkeğin parfümünü değiştirmesi ya da daha fazla özenmesi gibi durumların baş göstermesi bunlara etki olabilir.
 • Gömleğinin yakasında ya da giysilerinde herhangi bir ruj lekesi ile karşılaşmanız onun aldattığını gösterebilir. Bununla birlikte eşinizin vücudunda cinsel birliktelik ile ilgili bazı izler bulabilirsiniz.
 • Durduk yere alışkanlığı olmamasına rağmen eve gelip duş alması ya da yatağa girmeden önce duş alması erkeklerin aldatması ile ilgili belirtiler olabilir.
 • Birden bire çalıştığı saatler artıyorsa aldatması olası bir durumdur. Özellikle de geceyi dışarda geçirmeye başladıysa bu durum da onu destekler niteliktedir. Ayrıca günlük masraflarının artması bu delillerden biridir.
 • Size sürekli smslerini ve maillerini gösteriyorsa, aldatan erkek siz görmeyesiniz diye başka bir telefon ve e mail kullanıyordur.
 • İş yerinde olan herhangi bir iş arkadaşına ya da başka bir kadına karşı olan ilgisi artıyorsa bu durum şüphe verici olabilir. Bu kişi sizin de herhangi bir arkadaşınız olabilir. Eşiniz ondan daha çok bahsetmeye başlarsa ve siz de kendinizi ezilmiş hissediyorsanız bu durum olasıdır.
 • Eşiniz sizi aşırı bir kıskançlık ille suçluyorsa bu durum ihanet edenlerin kullandığı en büyük silahlardan biridir. Çünkü buradaki amacı sizin kendinizden şüphelenmenizi sağlamaktır. Eğer gerçekten aşırı kıskanç bir kadın değilseniz, iç sesinizin peşinden gidin deriz.
 • Erkeklerin aldatması için diğer belirtilerden biri de fiziki olarak yanınızda olmasına rağmen, ruhen yanınızda değilse…
 • Çevrenizdeki kişilerden / iş arkadaşı / komşu ( normal arkadaşlarınızdan uyarı veya ima alıyorsanız sizi düşünen birileri sizi uyarmak istiyor olabilir.
 • Eşiniz size birden bire kibar davranmaya başlarsa bu durum şüphe verici olabilir. TV’de istediğiniz şeyi izlemenize izin veriyor ve size durduk yere hediyeler alıyorsa bu durumda şüpheli durumlar olabilir. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte buluşmanızı gezmenizi ve kendinize göre programlar yapmanızı teşvik ediyorsa bunun 2 nedeni olabilir. Eşiniz sevgilisiyle çok mutlu ve onunla daha çok vakit geçirmek ister. Diğer ihtimal de aldatan erkek, suçluluk duygusu ile bir nevi yaptıklarını telafi etmek ister.
 • Eşiniz sizde sürekli olarak kusur buluyorsa ve size çabuk sinirleniyorsa bu durumda da bir anormallik olabilir. Çünkü aldatan erkek, “ben ona çaktırmadan aldatıyorsam, o da beni aldatıyor mudur” diye düşünebilir. Bu yüzden sizin de günahkar olmanızdan şüphe edebilir.

Aldatmak : Aldatıldığımı Nasıl Anlarım ?

Tüm bu durumlardan en az yarısı ile karşı karşıya kaldıysanız çok dikkat etmelisiniz. Çünkü Erkeklerin aldatması, size kendini masum göstermesi ile sınırlı olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu