Özel Günler

Düğün Gününe Özel Hazırlıklar

Düğün Gününe Özel Yapılması Gerekenler

Uzun zamandır bu günü yani düğün günü olan sana ve sevdiğinin özel günü gelip çattı. Sakın unutma ki düğünün bir sınav günü değil. Yani heyecanlanacak ya da stresli olacak bir durum yok. Bu yüzden de planlı ve programlı olman gerekiyor. Plan ve program yapıldıktan sonra zaten stres yapmanın da bir anlamı kalmayacak. Çünkü bu düğün günü senin en mutlu günündür. Öncelikle acil gelin çantası hazırlayarak içine sana lazım olacak gerekli makyaj malzemeleri ve başka şeyler koyarak karşılaşabileceğin her türlü aksaklığı giderebilirsin.

Düğün Gününe Özel
Düğün Gününe Özel

Düğün Sabahı Yapman Gerekenler

Düğün gününün sabahında güne erken saatte başlaman gerekecektir. Çünkü oldukça yoğun bir güne uyanacak ve bazı hazırlıklar yapman gerekecektir. Düğün sabahında yapman gerekenler aşağıda;

  • Güzel bir uyku uyumuş olman gerekiyor ve seni zinde tutacak güzel bir kahvaltı yapman gerekiyor
  • Kahvaltıdan sonra cildini güne doğal hazırlamak amacıyla her zaman kullandığın maskeleri kullanmalısın. O gün farklı bir ürün kullanmadan günlük rutinine devam etmelisin.
  • Bakım işlemlerini yaptıktan sonra randevu saati gelmeden güzel bir duş alman gerekiyor
  • Kuaföre gitme vaktinde geç kalmadan ve strese girmeden o saatte hazır olmalısın.
Düğün Gününe Özel
Düğün Gününe Özel

Kuaförde Yapman Gerekenler

Düğün günü Kuaföre gittiğin zaman mutlaka rahat kıyafetler giymelisin. Çünkü zaten bütün gün gelinlik giyeceğin için kendini yormaman gerekiyor. Saçın ve makyajın yapıldıktan sonra gelinlik giyeceksin ve zorla çıkacak bir kıyafet olmamalı. Mümkünse önü fermuarlı olan bir kıyafet giy ki çıkarması rahat olsun. Makyaj ve saçını gelinlik giydikten sonra yaptırmayı düşünüyorsan mutlaka koruyucu bir önlük giy. Çünkü gelinliğine herhangi bir zarar gelmesini elbette istemezsin.

Düğün Gününe Özel
Düğün Gününe Özel

Düğünde Yapman Gerekenlerin Listesini Hazırla

Evet bu güzel ve özel gün artık tam saatinde. Yani düğün günü yapman gereken şeyler için kendine öncesinde mutlaka bir liste hazırlamalısın. Hazırladığı liste senin ne yapman gerektiği konusunda seni yönlendirecek. Bu sayede düğüne hazır olabileceksin. Örnek listeyi biz sana aşağıda verdik. Tabii sen bunu kendine göre hazırlamalısın.

Gelinliğe Sığabilmek İçin HIZLI KİLO VERME Yöntemlerimizi incelediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu