Cinsellik

Cinsellikte Kadını Mutlu Etmenin Yolları

Bir Kadını Yatakta Mutlu Etmenin Yolları

Cinsellikte Kadını Mutlu Etmenin Yolları İnsanlar arasında en fazla rastlanan problemlerden biri de cinsellikle ilgili konuşmalardır. Cinsellik konusu o kadar tabulaştırılmıştır ki özellikle de kadınların oldukça mahremiyetle sakladıkları bir konudur. Kadınlar, partnerlerini memnun etmek için her yolu denerler. Ama kendileri cinsellik konusunda ne istediklerini kolay kolay anlatamazlar. Erkekler için de yol rehberi olacak bir kadını yatakta mutlu etmenin yolları, mutlu cinsel birliktelik için kaçırılmayacak fırsat!

Cinsellik

Onu Sakinleştirin

Öncelikle kadınlar oldukça hassastır ve bunu yatakta da unutmamanız gerekir. Seksten önce kadın, bu duruma fazlasıyla ciddiyetle bakar. Bu sebeple de buna çok anlam yüklerler. Erkekler, ilk başlarda kadına güzel sözler söyleyerek onu sakinleştirebilir.

Ön Sevişme Doyuruculuğun İlk Aşaması

Kadınlar, yatakta en çok ön sevişme kısmını severler. Kadının dudaklarını uzun uzun öptükten sonra onun boynuna inin ve boynunu emerek, seks istemesi için kıvama getirmeyi sağlarsınız. Ayrıca dudaklarından öperken göğüslerini avuçlayın ve kendinizi ona yaklaştırın. Öpüşürken ellerinizle onun tüm bedenine dokunun ve hassas bir şekilde okşayın. Bu onu zirveye çıkaracaktır.

Cinsellik

Erkeklerin Sabırlı Davranması

Cinsellik konusunda erkeklere düşen görev sabırlı davranmalarıdır. Kadınlar, cinsel uyarılma noktasına varmayana kadar seksten zevk almaz. Onun cinsel uyarılma noktalarına kademeli olarak dokunun ve cinsel hazzını arttırın. Elleriniz onun vücudunda gezinirken bir yandan da onun gözlerinin içine bakın.

Uyarılma Noktalarını Tespit Et

Kadına yatakta şefkatli davranmanız onu oldukça mutlu edecek ve azdıracaktır. Ayrıca kadınların uyarılma bölgeleri farklı yerlerdedir. Kademeli geçişlerde onun sizi arzulamasını sağlayabilirsiniz.

Kadının uyarılma noktaları;

 • Vajina
 • Klitoris
 • Dudaklar
 • Göğüslerine dokunmak ve avuçlamak
 • Ayakları ve kol bilekleri
 • Rahim ağzı
 • Dizlerinin arkası
 • Bacak içi
 • Dizlerinin arkası
 • Kulak memesini emmek ve dokunmak
 • Boyun

Kadının ayaklarından kol bileklerine kadar dokunmanız ve öpmeniz içinde farklı hisler uyandıracaktır. Ayrıca uyarılma bölgelerine dokunma esnasında nazikçe davranmaya dikkat edin.

Cinsellik

Onun Ne İstediğini Öğrenin

Kadınınıza yataktayken ne istediğini sorun ve onu rahatlatmaya çalışın. Onunla aranızdaki uyum iletişim kurmaktan geçer. Cinsellik hayatınızın aktif ve eğlenceli hale gelmesi için onunla küçük oyunlar oynayın. Ayrıca onunla konuşurken farklı fantezi dünyası kurun. Yeni pozisyonlar deneyin ve onun bundan zevk alıp almadığını sorun.

Ortamınızı Ayarlayın

Cinsel ilişki esnasında davranışlar kadar seksin yapıldığı ortam da önemlidir. Kadınlar romantik kişiler olduğu için içerisinde bulundukları ortama da çok dikkat ederler. Loş bir ışık işinizi görebilir. Bulunduğunuz ortam için mum ışığında sevişmek oldukça tercih edilen bir yöntem olduğu gibi bu ortam, ateşli ve romantik olmalıdır. Kadınlar karanlıkta da ilişkiye girmek isteyebilir. Onun bu isteğini reddetmemek adına mum ışığında ya da loş bir ışığın altında kadınınızın dudaklarını ısırabilir ve zevkin en üst noktalarına çıkabilirsiniz.

video kaynak

Onun Boşalmasını Bekleyin

Cinsel ilişki sırasında atik ve istekli olan erkekler, tüm kontrolün kendilerinden olmasını isteyebilir. Ama bazen kontrolü kadınınıza vermek daha keyif verici olacaktır. Ayrıca seks esnasında onun boşalmasından emin olun ve birlikte orgazm olmanın tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu