Cilt Bakımı

Cilt Bakım Ürününde 7 Harika

En Çok Tavsiye Edilen 7 Cilt Bakım Ürünü

Piyasada birbirinden farklı cilt bakım ürünü mevcuttur. Bazılarının markası, bazılarının fiyatı ve bazılarının da tasarımı dikkat çekmektedir. Bazen çok pahalıya alınan bir cilt bakım ürünü kullanılmadan köşede unutulabiliyor. Hatta pahalı olduğu için kullanmaya kıyamayanlar bile var.

Bu yüzden ürün hiç kullanılmadan son kullanma tarihi geçiyor ve sonuç olarak çöp kutusunda yerini alıyor. Sadece dış ambalajının beğenilerek ürünü almak ve onu kullanmamak ya da memnun kalmamak bütçenize daha çok zarar verir. Bu yüzden de hem bütçenize hem de kalite bakımından cildinize iyi gelecek ürünleri sizin için derledik.

 

 

En İyi Makyaj Temizleyicisi

Cilt Bakım Ürünü
Cilt Bakım Ürünü

Makyajınızı çıkarırken gözlerinizi ovuşturmaya gerek kalmadan ve kirpiklerinizin gereksiz yere dökülmesinin önüne geçerek suya dayanıklı olan rimelleri bile çıkaran GARNIER makyaj temizleme suyu ürününü mutlaka denemelisiniz.

 

 

En İyi Yüz Temizleyicisi

Yüz Temizleyicisi
Yüz Temizleyicisi

Unutmayın ki makyaj temizlendikten sonra bu yüzün temizlendiği anlamına gelmez. Oldukça memnun kalacağınız ve köpük formunda olan cilt bakım ürünleri arasından en iyisi diyebiliriz.

 

 

En İyi Siyah Nokta Temizleyici

Siyah Nokta Temizleyici
Siyah Nokta Temizleyici

Siyah noktalar, her kadının ve erkeğin şikayet ettiği ortak bir sorundur. Siyah noktalarınızı fondötenle kapatarak geçici çözümler üretmek yerine bu harika ürünü deneyerek tamamen kurtulun. Peeling özelliği sayesinde tamamen doğal içeriklerden oluşan bu ürünü yüzünüzü temizledikten sonra, siyah noktaların yoğun olduğu çene ve burun bölgelerine daha çok yoğunlaştırarak sürmelisiniz. Düzenli kullanımdan sonra siyah nokta adına hiçbir şey kalmayacak. L’oreal Paris ürünü olan siyah nokta karşıtı şeker peelingini çok seveceksiniz.

 

 

En İyi Cilt Toniği

cilt toniği
cilt toniği

Cilt yapınıza uygun olan toniğiniz mutlaka olmalıdır. Garnier Botanik Temizleyici Tonik, karma ve yağlı ciltler için birebir. İçerisinde bulunan yeşil çay ve üzüm özleri sayesinde temizlerken bakım da yapmaktadır. Bu ürün daha çok karma cilt yapısı ve yağlı ciltler için uygundur. Gün içinde sürekli parlayan yüzünüzü bu tonik sayesinde matlaştırın.

 

 

En İyi Güneş Kremi

güneş kremi
güneş kremi

Havalar ısındıktan sonra güneşin zararlı etkileri daha çok artmaktadır. Bu durumda cilt bakım ürünleri arasında kullanılacak olan doğal nemlendirici yerine güneş kremi kullanılabilir. Bu ürün sayesinde cildinizde lekelenme olmaz. Ayrıca sadece yazın değil kışın da güneş kremi sürmeniz gerekmektedir. Çünkü cildimiz her zaman güneş ışınlarının zararlı etkisine maruz kalabilir.

 

 

En İyi Dudak Bakımı ürünü

Dudak Bakımı ürünü
Dudak Bakımı ürünü

Yaz kış demeden sürekli çatlayan dudaklar, özellikle de mevsim geçişlerinde kendini göstermektedir. Dudaklarda oluşan kuruma ve çatlama için Nuxe’in nemlendiricisi harika bir deneyim. Özellikle de gece uyumadan önce sürdüğünüzde sabah yumuşacık bir dudakla uyanırsınız.

 

 

En İyi Göz Çevresi Cilt Bakım Ürünü

Göz Çevresi Bakımı
Göz Çevresi Bakımı

İnce çizgiler, göz çevrenizde oluşmaya başlamış ve üstüne bir de göz çevresi koyu halkalar varsa VICHY’nin probiyotik özellikte olan bu göz kremi sayesinde daha canlı bakışlarınız olacak. Ayrıca güneş koruyucu etkisi sayesinde gözaltlarınızı güneşe karşı korurken, makyaj altında yağlı bir doku bırakmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu