Astroloji

Burcunuza göre gerçekten aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız

Gerçekçi olalım; aşk ve hoşlantı arasındaki ince çizgide gezinmek zor olabilir. Evet, aşk kendini bariz bir şekilde hissettirebilir. Ancak bazen gerçekten aşık olup olmadığınızı anlamak bir işkenceye dönüşebilir. Gerçek aşkı anlayabilmek için biraz daha derine inmeniz gerekir. İşte burcunuza göre, aşkınızı deşifre etmeye yardımcı bilgiler.

Koç

Koç, enerji, eylem ve arzu gezegeni Mars tarafından yönetilir. Koç, aşık olduğunda hiçbir şey ince değildir. Kendinizi bir başkasına karşı tutkulu ve dürtüsel enerjiye sahip bulursanız, kelimenin tam anlamıyla onlar için ölümle savaşmaya istekli hissediyorsanız, sadece aşık oldunuz demektir. Koç burcunda aşk; uçurum dalışı, canlandırıcı ve biraz tehlikeli. Hatta yeni birisiyle yeni tanıştıktan sadece 3 hafta sonra ciddi bir şekilde gelecek planlıyor olabilir ve kendinizi onun etrafında sevimli yavru köpek gibi davranırken bulabilirsiniz.

Boğa

Boğa burcu insanlar kolayca aşık olmaz, bu yüzden aşık olduklarında genellikle hemen anlaşılabilir. Temel olarak, aşık olacağınız potansiyel kişiye karşı büyük bağı hissetmeniz gerekir, aynı zamanda güçlü evlilik içgüdüleriniz için güvenli bir rahat liman inşa edebileceğinizi de bilmeniz gerekir. Bu yüzden yeni sevgilinizle yatak çarşaflarını seçmeyi hayal etmeye başlamanız, aşık olduğunuzun ilk ipucu!

İkizler

Herkeste olumlu olanı görme yeteneğiniz ve zamanınızı kiminle geçirdiğiniz konusunda açık bir fikriniz var. Çok hoş! Ama bu aynı zamanda neden kalp kırıcı olarak etiketlendiğinizi de açıklamaya yetiyor. Aşık olabileceğinizi bilmenin kesin bir yolu, arkadaşlarınızla buluşmadan, bütün bir günü kiminle geçirebileceğinizi bulmanızdır. Birisiyle başbaşa vakit geçirmeyi sevdiyseniz kısa zaman içinde aşkınızdan uçabilirsiniz!

Hayatınızı pop müzik ile ifade etmeyi ve ilişkilendirmeyi seversiniz. Flörtünüz için çalma listeleri yapmaya başladığınızda kalbinizi kontrol etmek isteyebilirsiniz. Yakınlık söz konusu olduğunda, bir kişi için çok derin bir duygu hissetmedikçe açılmazsınız. Kendinizi gözyaşı dökerken bulursanız, sizi gerçekten çözecek birini buldunuz demektir.

Yengeç

Ay tarafından yönetilen yengeç burçlarının dünyadan kaçabileceği kutsal alanları vardır; evleri. Yengeç burçları, duygusal değere sahip olan eşyaları biriktirmeyi sever, bu yüzden birisinin eşyalarınıza dokunmasına izin verebilmeniz veya eşyalarınızı ödünç verebilmeniz için onlara güven ve bağlılık duygusu hissetmelisiniz. İçinizde anne içgüdülerinizin başladığını hissettiğinizde, aşkı hissediyorsunuz demektir. Ve dünyanın en kötü aşçısı olsanız bile, aşık olduğunuzda sevgiliniz için iyi bir şef olmayı deneyeceksiniz.

Aslan

Aslan, birine aşık olduğunda, bunu yüksek sesle ve gururla söyler. Aşık olmaktan gurur duyuyorsunuz ve bütün dünyanın kalbinizi kimin yakaladığını bilmesini istiyorsunuz. İç yaşam koçunuzun devreye girdiğini hissettiğinizde (bilirsiniz, otoriter), büyük olasılıkla birisine aşık olursunuz, çünkü aşk balonunuzda ikiniz için mükemmel bir dünya yaratmak istiyorsunuz. Çok sadık ve tutkulusunuz, bu yüzden pençelerinizi ortaya çıkardığınızda aklınıza sevginizin büyüklüğü gelsin.

Başak

Zaman sizin için paradır, bu yüzden günlerinizde flörtünüze harcamak için yer açtığınızda, onu sevme yolundasınız demektir. Aşka ulaşmanın yolu biraz zaman alacaktır, ancak flörtünüzü uzun vadeli yaşam planınıza dahil etmeye başladığınızda aşık olduğunuzu net bir şekilde hissedebilirsiniz. Akıllı bir insansınız, bu yüzden kendinizi, tartışmaya girebileceğiniz veya yeni bir şey öğrenebilecek biriyle bulduğunuzda, aşka sonuna kadar açıksınız.

Hijyen de sizin için büyük önem taşımaktadır, bu nedenle kişisel eşyalarınızı flörtünüzle paylaşmaya başladığınızda, kesinlikle aşık olma yolundasınız demektir.

Terazi

Sevgi ve güzellik tanrıçası Venüs tarafından yönetilen Terazi, her şekilde sevgiye hayran kalır. Bir Terazi olarak, lüks içinde yaşamayı ve hayatın en ince zevklerinin tadını çıkarmayı seviyorsunuz. Bu rüya gibi alemlerde sizi eşleştirebilecek kolay bir sevgiliyle takıldığınızda kalbinizi tamamen açacaksınız. Herhangi bir konu hakkında durmadan konuşabiliyorsunuz. Flörtünüzün sevdiklerinin, sizin sevdiğiniz şeyleri yakalayacağını göreceksiniz. Birçok insan sizden çekinir, böylece kalbinize girenler gerçekten özel olur. Bir kişiye tam olarak bağlı kalmanız zaman alır, bu yüzden eğer bunu yaparsanız, kesinlikle aşık oldunuz demektir.

Akrep

Akrep için aşk ve saplantı arasında çok ince bir çizgi vardır, bu yüzden bu derin sularda gezinmek zor olabilir. Akrep burcu hakkında duyduklarınızın aksine, samimiyet söz konusu olduğunda oldukça gelenekselsiniz ve geçici bir ilişki yerine çok derin bir ilişki içinde olmayı tercih ediyorsunuz. Karşınızdakinin mutluluğunu sağlamak için kendinizi feda etmeye başladığınızda aşık olduğunuzu hisseddeceksiniz.

Çok gizli bir kişilik olarak, açılmanız biraz zaman alır, bu yüzden bir kez o seviyeye ulaştığınızda derinlere inmeye ve aşık olmanıza izin vermeye hazırsınız demektir. Kendinizi tamamen kalbinizin sahibi olan kişiye vermek istersiniz. Karşınızdaki kişi hakkında, özellikle cinsel deneyimleri ve sırları hakkında her şeyi ve her şeyi bilmek istiyorsunuz. En kıskanç burçlardan biri olduğunuz için aşık olmaya başladığınızda, sahiplenme hissinizin kabarmaya başladığını hissedeceksiniz.

Yay

Gerçekten aşık olduğunuzda, bu bir kutlama sebebidir! İtiraf edin: Maceralarını yalnız başına yaşamayı seviyorsunuz. Eğer flörtünüzü sizinle bir yolculuğa çıkmaya davet ederseniz, bu duygusal hisler bölümünde ciddi şeyler anlamına gelir. Ve, bu macerada herhangi bir şey planlamalarına izin verirseniz, bu insana ciddi şekilde aşık oluyorsunuz demektir. En iyisini görme yeteneğiniz üst düzey, bu nedenle zamanınızı paylaşmak için sadece bir kişi seçmeniz zor. Karşınızdaki kişiyi sosyal çevrelerinizde yanınızda getirmeye başladığınızda, bu çoktan aşık olduğunuzun başka bir işaretidir. İletişim sizin için çok önemlidir ve eğer güneş doğuncaya kadar sanat, kültür ve felsefe hakkında konuşabilecek birini bulursanız, kolayca aşık olabilirsiniz.

Oğlak

Oğlak bize hayatımızdaki yapıyı öğreten gezegen Satürn’ün yönettiği bir burç olarak, sağlam bir temel ve rutine dayalı bir ilişkiyi tercih ediyor. Büyük olasılıkla çok yoğun bir programınız var ve işgücü zihninizi takdir eden bir flört isteği içindesiniz. Doğal olarak sizi kabuğunuzdan çıkaran ve kendinizi empoze ettiğiniz rutini sarsan bir flört, sizi kendine aşık edebilir.

Kova

Sevgi söz konusu olduğunda, Kova burçları çok pragmatik ve ileri görüşlüdür. Onlar, bu dünyadaki insan bilincini yükseltmek için eşsiz bireylerdir, bu yüzden bir Kova ile aşk yaşamak, doğru kişiler için eksantrik ve başka bir dünyadır.

Temel olarak, Kova burçları için standart tanışma kurallarının hiçbiri geçerli değildir. Sanat ve kültürde mizahınızı anlayabilen, insani bakış açınızı yakalayabilecek ve garip lezzet anlayışınızı takdir edebilen biri sizin için ideal bir eştir. Genellikle, bu bağ zamanla oluşur, böylece sonunda flörtünüzle evlenirsiniz.

Karmaşık durumar ve duygular sizi rahatsız eder, bu nedenle kendinizi herhangi bir geleneksel duruma uygun bulursanız, aşık oluyor olabilirsiniz. Okuması çok zor olduğu bilinen, duygularınızı ve savunmasızlığınızı bir kez gösterdiğinizde, aşık oldunuz demektir.

Balık

Aşık olduğunuz zaman, her şeyinizi verebilirsiniz ve aşkı diğer duygulardan daha derinde yaşarsınız. (Not: Dikkatli ol yoksa bu hislerde boğulursun!) Kendinizi insanlarla dolu bir odada bulduğunuzda, duyabileceğiniz ve görebileceğiniz tek şey flörtünüzse, aşık oldunuz demektir. Hediye almayı çok seviyorsunuz, bu yüzden maaşınızın yarısını flörtünüze harcandığınızda, güvenle aşık olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Çok kıskanç olabilirsiniz ve bu karşınızdakinin çok da hoşuna gitmeyebilir. Karşınızdaki insana karşı bir sahiplenme hissi hissettiğinizde, kıskançlık krizlerini bir kenara bırakın ve sakin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu