Astroloji

Burçların cinsellik sırları

Burçların cinsellik sırlarndaki detaylar

Burçların cinsellik sırları
Burçların cinsellik sırları

Burçların cinsellik özellikleri nelerdir? Hangi burç nasıl seksten hoşlAnır? Burçların cinsellik sırları nelerdir? Burçlara nazaran en ülkü seks Durumları hangileridir?

Burçların cinsellik sırları   Bize hangi burçtan olduğunuzu söyleyin size cinsellik eğilimlerinizi söyleyelim. Ne demiş cetlerimiz; Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var.

Her burcun cinsellikten beklentileri ırakmlıdır. Kimi tek gecelik bağlar yaşamak isterken kimi yalnızca partnerine sadık kalıyor. İşte sizler de partnerinizin burcuna nazaran cinsellik eğilimlerini bilerek bağınıza renk katabilir, unutulmaz tecrübeler yaşayabilirsiniz!

Burçlara göre cinsel zaaflar

KOÇ ERKEĞİ: Acele uyarılan koç erkeği her yerde ve her koşulda seks yapabilmektedir. Romantik olan bir kadın için biraz fazla süratli ve kaba sayılabilir. Sonuca geç ulaşıp kısa müddette tekrar sevişebilirler.

KOÇ KADINI: Seks yapmak istediğini aleniça belirtebilir bir koç kadını. Tabuları yoktur ve yeni şeyler denemekten hoşlHatırarlar. Fantazi düşleri kurarlar ve karşısında cesaretli bir partner olduğunda bu hayalleri gerçekleştirmekten kaçınmazlar

Koç burçlarının favori seks konumu: Ters Cowgirl

BOĞA ERKEĞİ: Konu üremekse şayet inAnılmaz bir cinsel performans gösterirler. Geç uyarılır ancak sonrasında saatlerce sevişebilir. Tek gecelik alakalar onlara nazaran değildir. Partnerinden sevgi görmeyi ve okşanmayı beklerler.

BOĞA KADINI: Gösterilşten ve lüksten etkilenir bir boğa kadını. Uygun ambiansı yarattığınızda içindeki ateş ortaya çıkacaktır. Aşkta ve sekste ziyadesiyle sabırlıdır. Tekrarlanan hareketlerden bıkmaz.

Boğa burçlarının favori poziyonu: The Yogi

İKİZLER ERKEĞİ: Değişik ortamlardan ve değişik partnerlerden zevk alır bir ikizler erekği. Daima birebir partnerle olmak onları sıkar ve iktidarsızlaşmalarına sebep olur. Değişik konumlar denemk onlar için seksin en Kıymetli ve heyecan uyandıran kısmıdır.

İKİZLER KADINI: Bir cinsel bağlantı yaşayabilmeleri için evvel aşık olmaları gerekir ikizler kadının. Erkekleri üzere kadınları da değişikliğe alenitır. Hengame ve sertlik onları son derece rahatsız eder.Burçların cinsellik sırları

İkizler burçlarının favori cinsel Durumu: İkiz Düğüm

YENGEÇ ERKEĞİ : Aşırı duygusal olan yengeç erkeği yanlızca aşık olduğu partneri ile ve kendini yabancı hissetmeyeceği bir yerde bağa girmek ister. Sakin ve duygusal imgesinin altında adeta bir panter yatar yengeç erkeğinin.

YENGEÇ KADINI: Uçuk değişiklikler duygusal yengeç kadınlarını rahatsız eder. Sıcaklık, samimiyet, ufak öpücükler ve dokunuşlar yengeç kadınının içindeki ateşi çıkaracaktır.

Yengeç burçlarının favori seks Durumu: Sarılan Vücutlar

ASLAN ERKEĞİ: Yüksek Benlik hislerine sahip olan aslan erkeği partnerinin kendisinden daha mahir olmasını istemez hatta bundan büyük rahatsızlık duyar. Cinselliğe çok düşkün değildir. Cinsellik esnasında daima övgü dolu cümleler duymak ister.

ASLAN KADINI: Erkeği üzere aslan kadını da yüceltilmek ve övülmek ister.Kendini aleniça göstermekten çekinmez bir aslan kadını. Partnerinin kendisine aşık olmasını ister. Fantazilere meraklıdır.

Burçların cinsellik sırlarındaki detaylar

Burçlar cinsellik uyumu

BAŞAK ERKEĞİ: Yeteri kadar pak olduğunu düşündüğü her ortamda seks yapabilir bir başak erkeği. Mükemmelliyetçiliği sebebiyle partnerini mutlu edene kadar uğraşlar.

BAŞAK KADINI : Zeki olan başak kadınları hislerini son derece maharet ve titizlikle gizleyebilir. Partneriyle cinsel bir alaka düşünebilmesi içinonun yeteri kadar pak olduğundan emin olmalıdır.Soğuk üzere görünür ama içindeki ateş gösterdiğiniz sevgiyle bir arada ortaya çıkacaktır.Burçların cinsellik sırları

Başak burçlarının favori cinsel konumu: Asma Bahçe

TERAZİ ERKEĞİ: Kenlisanerini fazla üstün gören terazi erkekleri yanlızca hoş olduğunu düşündükleri kadınlarla birlikte olmak isterler. Eşinin olup olmadık vakitte istekte bulunmasından rahatsız olur zira onun için her şeyin bir vakti vardır.

TERAZİ KADINI: İncelikten etkilenen terazi kadınlarıyla birlikye olabilmek için son derece kibar olmalı ve kalbine hitap etmelisiniz. Telaşlı olmaktan hoşlanmaz.Ortamın hoşluğu onlar için çok Kıymetlidir. Süprizlerden ve değişikliklerden çok etkilenirler.

Terazi burçlarının favori seks konumu: Uzanan MaKas

AKREP ERKEĞİ : Bir akrep erkeği için sekssiz yaşamak imkansızdır. Sekste hudut yoktur akrep erkeği için. Seksi sayılabilecek tüm kadınlar akrep erkeği için caziptir. Burçların cinsellik sırları  Ancak bir akrep erkeği aşık olduğunda şaşırtan Şekilde seksten uzaklaşır. Bu sebeple tek gecelik ilşkilere daha yatkındır.

AKREP KADINI: Acele uyarılır akrep kadını.Partnerinin fiziği onun için hayli Değerlidir.Çok ateşli olmasına rağmen incecik bir ruha sahitir akrep kadını.Partnerine hakimiyet kurmayı sever . Partnerinin yanlızca ona ilişkin olmasını ister. Tüm burçlar içinde erotizme en düşkün burç akreptir.

Akrep burçlarının favori seks konumu: Oynak

Burçların tahrik noktaları

YAY ERKEĞİ:Değişik olan tüm yerler yay ereği için birebirdir. Klasik başlayan sevişmelerden hoşlanmaz. Kah denizde kah ormanda seks yapmayı düşünmek bile yay erkeklerini heyecanlandırır.

YAY KADINI: Seks yay kadını için hayli Kıymetlidir. Heyecanlı ve ateşli bir aşık olan yay kadını aşık olduğunda gözü hiçbir şey görmez. Değişikliklere son derece alenitır. Değişik cinsel düşler kurmaya ve uygulamaya bayılırlar

Yay burçlarının favori seks konumu: Müstehcen Dans

OĞLAK ERKEĞİ : Geç uyarılır bir oğlak erkeği. Cinsellik onun için son derece önemli bir iştir adeta.Sakin ortamlardan hoşlanan oğlak erkeği güvensizlik sebebiyle sık sık partner değiştirr. Değişik ortamlardan ve değişik Berrakmlardan rahatsızlık duyar.

OĞLAK KADINI: Utangaç görüntüsüsnün altında uyandırılmayı bekleyen bir dişi panter vardır oğlak kadınının. Değişikliklerden hoşlAnır lakin utangaç olduğundan bunu lisana getirmesi vakit alır. Burçların cinsellik sırları  sert hareketlerden hoşlanmazlar.

Oğlak burçlarının favori seks Berrakmu: Misyoner

KOVA ERKEĞİ: Kova erkeği için seks olmazsa olmaz değildir. Değişik yerlerde ve değişik vakitlerde cüdamlı partnerlerle birlikte olabilir ve bunlara Mana yüklemez. Burçların cinsellik sırları  Romantizmden hoşlanmayan kova erkeklerinin seks shoplara ilgisi büyüktür. Mekanik oyuncakları sever. Erotik sinemalar, fotoğraflar ilgisini çekebilir. Sanal seks favorisidir.

KOVA KADINI : Kova kadını için seks demek özgürlük demektir. Yeniliklere son derece alenitır kova kadını.Çıplaklıktan utanmazlar. Partnerinin asil olması onlar için epey Kıymetlidir.

Hangi burç nasıl sevişir

Kova burçlarının favori seks konumları: Yerde seks

BALIK ERKEĞİ:Romantik bir aşık olan balık erkeği partnerini sık sık değiştirme gereksinimi hisseder. Sonrasında da vicdan azabı duyması onun için kaçınılmaz olurBurçların cinsellik sırları  .Adeta hoşluğa zaafı vardır.

BALIK KADINI :Hem gönlünün hem başının okşanmasına gereksinim duyar bir balık kadını kalbini diğerine açmak için. Utangaç yapısı sebebiyle geç uyarılacaktır ancak içindeki ateş ortaya çıkmak için can atar bir balık kadınının.

Balık burçlarının favori seks Berrakmları: Örümcek Ağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu