Magazin

Bergüzar Korel: Su gibi geldin

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel
Bergüzar Korel

2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, birinci çocukları Ali’yi 2010’da kucaklarına almıştı. Korel ve Ergenç, geçtiğimiz yıl mart ayında Han’ın dünyaya gelmesiyle ikinci kere anne-baba olmuştu. Memnun bir evlilik sürdüren ünlü çiftin çocukları Han, evvelki gün 1 yaşına bastı. Instagram hesabını etkin kullanan Korel, duygusal bir paylaşımda bulundu.

Bergüzar Korel: Su gibi geldin
Bergüzar Korel: Su gibi geldin

Bergüzar Korel “Su üzere geldin”

Oğlu Han’ın doğumundan sonra çekilen fotoğraflarını yayınlayan 38 yaşındaki oyuncu, şu sözleri kullandı: “Bir de Bayanlar Günü’nde doğuyormuş… Düşünsenize… Biraz totem yapayım… Oğlum seni Dünya Bayanlar Günü’nde doğurdum. Sabah sancım tuttu daima birlikte hastaneye gittik ve akşam saatlerinde sen geldin. Tam da böyle oldu güzel yavrum.

Su üzere geldin, tüm sevdiklerimiz son ana kadar yanımda olup kapıdan uğurladıktan 3 dakika sonra… Seni bekleyenler gözyaşlarını silip bir kahve içmeye inemeden uçarak geldin hayatımıza. Memnunluk, neşe, umut getirdin… Sen de abin üzere hiç ağlamadan baktın gözlerime.

O gün tüm sevdiklerimizle son defa sarılmışız haberimiz yokmuş. Henüz sancım çok hafifken “Hocam daha doğurmam ben ya biraz gidip Cadde’de gezeyim nolur” demiştim lakin hekimimden müsaade koparamamıştım. Bilseydim konuta girmemizle her manada yeni bir hayatın başlangıcında olduğumuzu, ne yapar eder son sefer özgürce bir kıyıya iner deniz kokusunu doya doya içime çekerdim.

On yıl sonra senin gelişinle tekrar en baştan başladığım annelik serüvenim, geride bıraktığım hayatım, büyüyüşüne bir ekranın gerisinden şahit olan sevdiklerimize olan özlem, çokça hasret dolu bir yıl geçti işte. Hayattaki birinci yılında sana doya doya sarılamadan, öpemeden, dokunamadan, koklayamadan yalnızca uzaktan severek koca bir yılı geçiren kocaman bir ailen var. Buna da şükür… Hiçbir şeyden şikayet etmedim edemem. Çünkü varlığın, sağlığın en büyük nimet hepimize.

Can Han’ım… Çok sıkıntı bir dünyaya geldin. Dilerim hayatın bu hasret dolu birinci yılının bilakis; özgür, kalabalıklar içinde, neşeyle, sağlıkla, memnunlukla, tüm sevdiklerin yanı başında tüm güzelliklere dokunarak, sarılarak geçsin. Seni bu hayatta her koşulda çok seven, koruyan, sana daima inanacak bir ailen var. Gelişini hepimizden çok daha büyük bir coşkuyla karşılayan abin ile hiç ayrılmasın elleriniz. Sen yeniden hiçbirimize bakmadığın üzere yalnızca onun gözlerine bak.

Hayatın boyunca şimdi yaptığın üzere daima kokla çiçekleri hiç koparma. Şimdiki masumiyetinle tüm canlılara sarıl, öp. Tabanına kadar sev, sevil, merhametli, vicdanlı bir insan ol, memnun ol annem… İyi ki doğmuşsun minik mucizem.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu