Astroloji

20 Mart Cumartesi günlük burç yorumları

20 Mart Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 20 Mart Cumartesi gününün günlük burç yorumları…
20 Mart Koç burcu yorumu

Sevgilinizle yaşayacağınız daha çok şey var. Bu sebeple iyice düşünmeden karar vermemeye çalışın.

Bu günler kusurlara, pişmanlıklara çok uygun gibi görünüyor. İşinizle alakalı uzun zamandır ertelediğiniz tasarılarınızı harekete geçirebileceğiniz bir gün.

Vakalar karşısında rahat davranmalı ve meseleleri geliştirmemelisiniz. Akşamüstü alacağınız bir davette hem eğlenecek, hem de eğlendireceksiniz. Sevinciniz her zaman etrafınızda cazibenizi çoğaldırıyor. Hesapta olmayan ödemeler canınızı sıkabilir.

20 Mart Boğa günlük burç yorumları

Aşk ilişkileriniz genellikle kısa ömürlü oluyor. Kalıcı ilişkilerden korkuyorsunuz. İşleri sona güne vazgeçme mizacınız sizi sık, sık kasvete sokuyor. Bu mizacınız suratından herkes gibi emin bir mesai saatiniz olamıyor.

İki yakın arkadaşınızın uzun zamandır çözemedikleri bir para kavgasına müdahale edip bu vakaya bir son vereceksiniz. Ayrıca beklediğiniz bir paranın gecikmesi asaplarınızı gerebilir.

Çikolata yaşamınızın bırakılmazları arasında. Ancak bundan uzak durmalısınız zira kilo yapıyor.

20 Mart İkizler günlük burç yorumları

Bugün hoşlandığınızla ilişkileriniz açısından hoş bir gün. Hadiseleri fazla denetlememeyi ve karşılıklı olarak daha elastik davranmayı bildiğiniz bu müddet içinde ilişkiniz pozitif haline gözetiyor.

Hareketli işi beğeniyorsunuz, ama muhakkak bir zamandan beri temponuz sizi hırpalayacak kadar arkasıydı. İş yaşantınızdaki hareketlilik sizi sanki hiç etkilemiyor gibi.

Bazı tüketmeleriniz gerçekten çok gereksinimsiz. Sıhhatinizin iyi olduğu bir gün. Ancak fazla bitkinlik ve stresten sakınmaya çalışın.

20 Mart Yengeç günlük burç yorumları

Aşk mevzusunda yaşadığınız ümitsizlikten bir an evvel kurtulmanız gerekiyor. Aksi halde hayli bahtlı olduğunuz bu yarıyılda özel yaşamanızda tek bir farklılık olmadan geçip gidebilir. Yoğun bir rekabet civarında çalışıyorsunuz. Çalışma hayatınızdaki tecrübeleriniz, oyunu kaidesine göre oynamayı size öğretmiş.

Bu temponuz ve sabrınızla iş dostlarınız arasında hayranlık uyandırıyorsunuz. Paranızı çoğaldırmak için yapılan tekliflere kapılarınız kapatmayın. Enerjinizi çoğaldıracak natürel besinlere yönelmenizde fayda var.

20 Mart Aslan günlük burcu yorumları

Son zamanlarda duygusal yaşantınızla alakalı karmaşık düşünceler birbirini kovalıyor, huzur bulamıyorsunuz. Yaşamda her şey olabilir, azıcık da hadiseleri akışına vazgeçin.

Arkadaş bildiğiniz bazı kimseler, sizi yarı yolda vazgeçebilirler. İş yerinizde herkesin mesele yaşadığı biriyle sarihçe konuşma işi sizin üzerinize kalacak gibi.

Paranın kıymetini kavradınız ve para işlerinizde gitgide daha uslu davranıyorsunuz. Sıhhatinizdeki ufak ihtarlar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir.

20 Mart Başak günlük burcu yorumları

Heveslerinizle mesullükleriniz arasında yaşadığınız çatışma sizde baskı oluşturuyor. Bu vaziyetten partnerinizi yargılıyorsunuz. Duygularınızı sarihçe ortaya koymayı sınarsanız birlikteliğinizi değişik ebatlara taşıyabilirsiniz. Bütçenize ilave edilen yeni gerekli tüketmeler sizi korkutuyor, kemerleri sıkmaya başlayın.

İşinizi tehlikeye edecek pozisyonlardan ve müzakerelerden sakınmalısınız. Perhiz yapıyorsanız bugün azıcık daha dikkatli olmalısınız, zira iştahınız son günlerde fazla açıldı.

20 Mart Terazi günlük burcu yorumları

Aşk yaşamınızın geleceğinden bir temenniniz yok, minik mutluluklar size yetiyor. Dikkatli olmalısınız, size yeten, sevgilinize yetmeyebilir. Bu vaziyeti böyle sürdürmeye çalışmayın.

Üzerinize görev olmayan vakalara müdahale faktörüz bugün başınıza iş açabilir. Azıcık da kenarda durup pervasız kalabilmeyi sınamalısınız. Arkadaşlarınızdan aldığınız parasal takviye sizi epeyce gevşetiyor ama bir an evvel ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın.

Diyete başlama zamanınız çoktan geçti!

20 Mart Akrep günlük burç yorumları

Sevgilinizle aranızdaki ihtilafları düzenlemek için bazı teşebbüslerde bulunmanız ve gayret göstermeniz gerekiyor. Cesur hareket ederseniz, istediğiniz neticeleri alabilirsiniz.

Uzun zamandır paradoks yaşadığınız iş dostunuz sizin tam iyi gayeli yaklaşımlarınızı yalanlıyor. Pes etmek yerine, marifetlerinizi göstermekten sakınmayın. Para mevzularında dahi dahi tehlikeye girmeyin, temkinli hareket faktörüz veriminize olacak. Kilo vermek için lüzumunuz kadar kalori harcayın. Ne az ne de fazla.

20 Mart Yay günlük burç yorumları

Özel yaşamınızda duygularınızdan çok reeller ağır basıyor. Bugün ilişkinizi gözden geçireceğiniz ve elde ettikleriniz için kendinizi mutlu sezeceğiniz bir gün olabilir. Yaptığınız işi ilgilendiren ciddi bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden vazgeçmeniz gerekiyor.

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece evvelki borçlarınızı da kapatacaksınız. Havanın da tesiriyle vücudunuzda azıcık kırıklık olabilir. Baş sızılarına dikkat edin.

20 Mart Oğlak günlük burç yorumları

Sevgilinizle yaşadığınız tatsızlıkları fazla geliştirmeyin. Bu meseleleri partnerinizle konuşarak çözmek elinizde. İşinizle alakalı sizi çok neşelendirecek büyümeler var. Çalışma yaşamında, iki şahıs aynı avın peşinde koşmaktasınız; gayeye varana kadar bıkkınlık göstermeyin.

Rakibinize karşı zati bir ümit verici vaziyet de yok! Cesur davranmalısınız. Borçlarınızı ödemek için bir kaynak bulmalısınız ve bundan sonra borçlanırken daha dikkatli olun. Midenize olan düşkünlüğünüz sıhhatsiz beslenmenize yol açıyor.

20 Mart Kova günlük burç yorumları

Birlikte olduğunuz kimseyi kusurlu seçtiğiniz söylenemez, ancak iyi ilişkileri meblağsız beklenmedik karar ve uygulamalarla koparmamalısınız. Geçmiş problemlerdeki bir kısım yanılgılarınız, iş ilişkilerinizde daha bir itinalı olmanızı sağlıyor. Elinizdeki işlerle alakalı bir destek, takviye isteyebilirsiniz.

Yoğunluğunuz birkaç gün daha sürecek gibi. Gün içinde fazla tüketme yapmayarak yatırımlarınıza dikkat ediniz. Hatalar yaşamanız olası. Sağlık mevzularında bazı koşuşturmalarınız olabilir.

20 Mart Balık günlük burç yorumları

Sevgilinizle yaşayacağınız daha çok şey var. Bu sebeple iyice düşünmeden karar vermemeye çalışın. Bu günler kusurlara, pişmanlıklara çok uygun gibi görünüyor. İşinizle alakalı uzun zamandır ertelediğiniz tasarılarınızı harekete geçirebileceğiniz bir gün.

Vakalar karşısında rahat davranmalı ve meseleleri geliştirmemelisiniz. Akşamüstü alacağınız bir davette hem eğlenecek, hem de eğlendireceksiniz. Sevinciniz her zaman etrafınızda cazibenizi çoğaldırıyor. Hesapta olmayan ödemeler canınızı sıkabilir.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu