Astroloji

15 Mart Pazartesi günlük burç yorumları

günlük burç yorumları

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor?

15 Mart Koç yorumu

Çok güçlü sevgi bağlarınız var, sevgilinizle gerçek manada bütünleşmişsiniz. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. Bağlantınız uzun ömürlü.

Birebir pozisyonda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme iş veriminizi düşürüyor. Bu kırgınlığı onarma gayreti içine girin, sonuç umutlu.

Maddi ezası olan herkese koşuyor ve bu yüzden de vakit zaman siz dert yaşıyorsunuz. Hava kaidelerinden etkilenerek böbrekleriniz yahut sindirim sisteminizle ilgili hafif rahatsızlıklar hissetmemek için önlemli olun.

 

15 Mart Boğa burcu yorumu

Birlikte olduğunuz şahsa karşı hisleriniz hayli yıpranmış durumda. Nefretle sevgiyi bir ortada yaşıyorsunuz. Vazgeçmek istemeseniz de ayrılık kaçınılmaz üzere gözüküyor.

Mesleğinizle ilgili amaçlarınızı harekete geçirecek bir kişi ile tanışmanız mümkün. Onun vasıtası ile planlarınızda yapacağınız değişiklik her şeyi olumlu manada etkileyecek.

Optimist fikirlerinizle sıkıntılarınıza daha kolay tahliller bulabilirsiniz. Kimi ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak.

 

15 Mart İkizler yorumu

Bahtınızı fazla zorlamanın hiçbir yararı yok, olacak olur! Siz özel hayatınızla ilgili yapmanız gereken her şeyi yaptınız, her yaklaşımı gösterdiniz. Artık sabırla neticeyi bekleyin.

Bir bekleyiş boşuna olmayacak! İşinizle ilgili olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kararsız olmanız sonuca varmanızı geciktirebilir. Her şeyi sezgilerinizle kıymetlendirme eğilimine kapılmayın.

Bütçenizdeki açığı kapatmak için, irili ufaklı bütün harcamaları asgariye indirmeniz gerekiyor.

 

15 Mart Yengeç günlük burç yorumları

Duygusal hayatınızda yeni bir başlangıç gündeminizde. Bu bağ sayesinde kendinizi daha yeterli anlayacak, kendi iç dünyanızdaki hoşlukları daha düzgün tabir edeceksiniz.

günlerdir yapmaktan kaçındığınız işler, bugün tekrar önünüze geldiğinde, hiç de büyüttüğünüz kadar olmadıklarını göreceksiniz.

Yaklaşan borçların neden olduğu sorun, gerilim yaratıyor. Kaygı etmeyin, her şey düzelecek. Yakın etrafınızdaki bir sıhhat sorunu ile önemli biçimde ilgilenmeniz gerekiyor.

 

15 Mart Aslan burcu günlük burç yorumları

Sevgilinizle sahip olduğunuz inanç ve ahengi kaybediyorsunuz. Arbedeler, kasti kırgınlıklar ve değişiklikler yaşamanız mümkün. Onu kazanmak için yapacağınız uğraşınızda mert olmak zorundasınız.

Uyumlu olmanız gerektiğinin şuuruna varın. İş yerinde hakkınızda söylendiği argüman edilen sözlerle ilgili bir şeyler yapmanız gerekebilir.

Öncelikle bu tezin geldiği kaynaktan başlamanız en mantıklı yol olacak. Yapacağınız bir harcama bütçenizle ilgili planlarınızı bozabilir.

 

15 Mart Başak burcu yorumu

Bugün telaş, çabuk ve ısrar işte, parada yahut sevgide daima aleyhinize sonuçlar verebilir! Bugün olayların gelişmesine seyirci kalırsanız daha güzel yapmış olursunuz.

Mesleğinizle ilgili uzun vadeli kararlar alma fırsatınız doğacak. Sonradan üzülmemek için kararlarını verirken aceleye getirmeyin ve etrafınızdakilere danışın.

Ödemeyi unuttuğunuz bir fatura yahut borç gündeme gelecek. Gelirinizi artırmanın yollarını bulun. Farkında değilsiniz fakat sistemsiz ve yetersiz uyku ömür gücünüzü alıp götürüyor.

 

15 Mart Terazi günlük burç yorumları

Sevgilinizden alacağınız keyifli haberler hislerinizin ağırlaşmasına neden olabilir. Hissettikleriniz karşılıksız değil, onun da gözü sizden oburunu görmüyor.

Bir müddettir sonlanmasını beklediğiniz projeler nihayet size maddi açıdan getiriler sağlamaya başlayacak. Yeniden de kendinize fazla güvenip kaldıramayacağınız sorumlulukların altına girmekten kaçının.

Sizden talep edilen bir maddi takviyesi karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız. Uyku saatlerinizi aksatmak veriminizi düşürüyor.

 

15 Mart Akrep burcu yorumu

İkili bağlarda yaşadığınız olaylar konusunda daha olumlu düşünmeye başladınız. Eskisi üzere her şeye üzülmüyorsunuz. Aşk hayatınızda memnunluk verici kimi tecrübeler yaşama bahtınız epey fazla.

Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. İşinizle ilgili memnuniyetsizlik hissediyorsanız yeni fırsat arayışlarına girmek için uygun bir vakit. Açık olmanız ve müspet gücünüz bugün size değerli bir kapı açabilir.

Maddi hususlarda yeniden çok şanslısınız. Gerginlikten kaynaklanan başağrılarınız için masaj uygun gelebilir.

 

15 Mart Yay günlük burç yorumları

Sevdiğiniz şahıstan fazla beklentiniz olmasın. Onun kanılarını değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan müddet gelen olayları fazla zorlamamalısınız. İş yerinizdeki konumunuzu ya da etrafınızı sorgulamakta telaşlı davranmayın.

Olumlu davranışlarınızdan dolayı ödüllendirileceksiniz. Borçlarınızın bir kısmını ödediniz, nakdî açıdan rahat bir devir. Rahatsızlığınız uygunca artmadan doktora gitmeniz gerekiyor.

 

15 Mart Oğlak burcu yorumu

Bağlantınızda daima olarak yaptığınız gereksiz tartışmalar, vakit zaman bağlantının tadını kaçırıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ancak bugün sabrınız taşabilir. Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İşinizde bir yeniliğin eşiğindesiniz.

Başınızda tartıp duruyorsunuz ancak bir karara varamıyorsunuz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Küçük maddi birikiminizi daha gerekli durumlara saklamalısınız. Gerilimden arınmak için varsa hobilerinize ve eğlencenize vakit ayırın.

 

15 Mart Kova günlük burç yorumları

Özel hayatınızda değiştirmek istediğiniz, sizi rahatsız eden hususları yumuşak bir lisanla anlatmayı denerseniz, karşınızdaki kişi de tahlil üretici halde olacak. Sert bir reaksiyonla yaklaşırsanız üzülen siz olabilirsiniz. İşinizde size vaat edilenler gerçekleştirilmiyor.

Adaletsizlikle karşı karşıyasınız, sakin olun. Vakit içinde sakinliğinizin yardımıyla olayların seyrinin değişeceğini göreceksiniz. Kenara köşeye para koyma alışkanlığınızın olmaması sizi zorluyor.

 

15 Mart Balık günlük burç yorumları

Çok güçlü sevgi bağlarınız var, sevgilinizle gerçek manada bütünleşmişsiniz. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. Münasebetiniz uzun ömürlü.

Tıpkı pozisyonda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişme iş veriminizi düşürüyor. Bu kırgınlığı onarma gayreti içine girin, sonuç umutlu.

Maddi zahmeti olan herkese koşuyor ve bu yüzden de vakit zaman siz sorun yaşıyorsunuz. Hava kurallarından etkilenerek böbrekleriniz yahut sindirim sisteminizle ilgili hafif rahatsızlıklar hissetmemek için önlemli olun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu